ארבעה יעדים מומלצים לטיול בסין


ישנם יעדים שפשוט לא כדאי לפספס בסין...

טיול לסין הינו אטרקציה בלתי נשכחת, בשל היותה ארץ ענקית ואחת התרבויות החשובות בעולם בה פרחו ושגשגו תרבויות אדירות בעמקי נהר היאנגזה והנהר הצהוב. על אף הקשיים שמעמידים טיולים לסין באופן עצמאי (כולל תרגום סינית), המאמץ שווה בהחלט. זהו מסע למקום בו הכל שונה ממה שאנו מכירים - מראות, אוכל, תרבות ושפה – חוויה לכל החיים שלא תשכח.

היכן כדאי לטייל בסין?

כמובן שאין לוותר על בייג'ינג (BEIJING), בירת סין. במבט ראשון זוהי עיר גדולה, סואנת ואפורה, המונית ועם פקקי תנועה. למרות זאת, המונומנטים ההיסטוריים של העיר מרשימים בסדר גודל עולמי:העיר האסורה וכיכר טיאן אן מן, החומה הסינית הנמצאת לא רחוק מהעיר, ארמון הקיץ המלכותי בגנים ירוקים ואגמים, מקדש השמים,ועוד. העיר מציעה סצנת חיי לילה מסעירה וכמובן חוויות קניות למי שמחפש זאת.

העיר שיאן (XIAN), בירתה העתיקה של סין, שהיתה אחת הערים המפותחות בעולם במאה ה-9 ואחד ממרכזי התרבות והמסחר שלו, כחלק מדרך המשי העתיקה. שווה לבקרולראות את חומות העיר, מוזיאון האמנות המפורסם שלה והרובע המוסלמי שוקק החיים. האטרקציה המרכזית של העיר שיאן היא קבר הקיסר וכמובן חיילי הטרה-קוטה.

אחד המקומות היפים בסין ללא ספק היא גווילין (GUILIN) שבדרום המדינה. תוכלו לקחת שייט במורד הנהר ולהינות מנוף כאילו אתם נמצאים בתוך ציור סיני. נופה של גווילין מוכר בשל תצורות ההריםהסלעייםושדות אורז הירוקים המבריקים יערות ופלגי נחלים המתפתלים בין הגבעות, וכפרים ציוריים. מומלץ לעשות את השייט בנהר על גבי רפסודות במבוק ולהסתובב בין הכפרים עם אופניים.

תרגום סינית במהלך הטיול

העיר שנגחאי (SHANGHAI). המטרופולין הגדול ביותר של סין, המכונה גם "מנהטן של המזרח". היא בהחלט עיר יחודית בסין, בשל ההסטוריה שלה, הרובע הצרפתי היפיפה, ואיזור גורדי השחקים של פו-דונג, הטיילת על הנהר שנקראית בונד, וכיכר העם. העיר מציאה סצנת חיי לילה פורה במגוון של אזורים בעיר, שפע של מסעדות סיניות ממטבחים שונים של הפרובנציות הסיניות ואוכל אסייתי מעולה.

במידה ובכל זאת אתם נתקלים בקשיי שפה בסין, תוכלו תמיד לשכור
שירותי תרגום סינית מקצועיים, על ידי מתורגמנים דוברי סינית ואנגלית, שישמחו להראות לכם את יופיה של סין ולספק לכם חווית טיול שונה ואותנטית.

ניתן לשכור שירותיו של מתורגמן לסינית על ידי חברה מקצועית לתרגום סינית, עלות השירות משתנה בהתאם למיקום איזור בו אתם מעוניינים לבקר. תרגום סינית בערים הגדולות יעלה יותר, בעוד ששירותי תרגום באזורים הכפריים של סין יהיה יותר זול.


טיול מאורגן לסין - מידע נוסף
 

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010