פנים רבות להצלחהמגוון גדול של אנשים מביא הגשמה לצוות וללקוחות!

בעוד המשימה של וורלד ונצ'רס היא חיים של כיף, חופש ומימוש והיא נשארת קבועה, הקהילה שמביאה את הערכים האלה לחיים היא משהו אחר, דינמי.

רבים תוהים איך וורלד ונצ'רס השיגה כל כך הרבה בזמן כה קצר. בעוד צוות ההנהלה הבכיר של החברה והחזון שאין דומה לו של ויין נוגנט המייסד, בהחלט יצרו את הבסיס להצלחה כה נרחבת,  ניתן לראות מגוון עצום של דמויות ושל אירועים מייצגים, שיצרו לאורך השנים את ההישגים של וורלד ונצ'רס.

המגוון הגדול של האנשים שמרכיבים את המשפחה של וורלד ונצ'רס הוא נכס, אבל רק אם אנחנו באמת יכולים להעריך את ערכו. כל אימון, כל מסיבת נסיעות - כל אינטראקציה עם חבר במועדון המצליח הזה - מביאים הזדמנות ללמוד. גודל הרקע והניסיון שנתקל בהם כאן, מספק לנו אוסף חסר גבולות של מסלולים להצלחה. בעוד שמספר חברי הצוות הבינלאומיים הולך וגדל, נתיבי המנהיגים הללו רחוקים מלהיות אחידים.

אין אדם "נכון" אחד עבור לפרופיל ההצלחה והטיולים של וורלד ונצ'רס. הצמיחה הנרחבת של החברה בעולם מספיקה כדי להוכיח זאת. האדם היחיד ה"לא נכון" לחברות במועדון הטיולים של וורלד ונצ'רס הוא מישהו שחסר את הנכונות ללמוד מחוויות שונות מאלו שהוא מכיר. התחברות לרשת חזקה ומערכת תמיכה מחייבת אותנו להעריך את המסע של אחרים.

אנחנו בוורלד ונצ'רס מצליחים וגדלים ולוקחים יותר ויותר אנשים לטיולים מסעירים ברחבי העולם. המגוון האדיר של אנשים בצוות שלנו, מביא איתו  ידע עצום - וכל אחד יכול לנצל את זה. לכל אחד, לקוחות וחברי צוות, יש סיפור ייחודי. אנחנו מעריכים את מגוון הנציגים שלנו ואת יכולותיהם להזדהות עם לקוחות פוטנציאליים. בין אם האדם הוא אדום, ירוק, כחול או צהוב, מלזי או קווקזי - מה שמאחד אותנו הוא כיוון יחיד להגשמה עצמית.

וורלד ונצ'רס מאפשרת להעריך את הטבע הייחודי של כל אדם תוך כדי המסע של כל אחד ואחת מאיתנו ליעדים שמביאים סיפוק ושמחה. הפרטים של יעדים אלו  שונים מאדם לאדם, אבל השמחה על נטילת חלק במסע זהה.
באופן קולקטיבי, יש מספיק ניסיון להתמודד עם כל בעיה, כל עוד יש לנו את התמיכה ההדדית.

הטבע המגוון של משפחת וורלד ונצ'רס מספק מערכת תמיכה ורשת של ידע שלא כמו כל האחרים. וזה מאפשר לנו לתת את המועדון הטוב ביותר למיליונים בעולם, ולסייע להם לטייל ולחוות חוויות מרגשות, מעצימות ומביאות סיפוק. כך אנו משקיעים בתמיכה בצוות שלנו, והם תומכים בלקוחות שלנו ובהגשמת יעדי הטיולים שלהם.

הצלחה של אנשים


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010