חופשה בפיליפינים


כולנו זקוקים לחופשה מדי פעם. כולנו זקוקים לפסק זמן מהשגרה המעייפת, שבו נוכל לצאת למקום חדש, להתאוורר ולהיחשף למקומות חדשים ומעניינים. אחת הדרכים הנפלאות ביותר לעשות זאת, היא יציאה למקומות אקזוטיים מעניינים ומרוחקים, בהם תוכלו להירגע ולנוח, וליהנות מטבע יפיפה במלוא הדרו.

קיים מגוון עשיר של חבילות נופש בחו"ל, שבאמצעותן תוכלו להגיע למספר יעדים אקזוטיים, כגון זנזיבר, בורה בורה, הפיליפינים, ועוד. תוכלו להשיג את חבילות נופש אלו דרך סוכנות נסיעות. ישנו מגוון נרחב של סוכנויות אשר מציעות חבילות נופש בחו"ל, כאשר ניתן לבצע את העסקה באמצעות האינטרנט, עיתון, או באמצעות שיחת טלפון.

מדוע כדי לנפוש ביעד כמו פיליפינים?

כל סוכנות נסיעות תוכל להעיד, כי האיים הפיליפינים הם יעד תיירות מצוין עבור כל מי שמחפש חבילות נופש בחו"ל, וחופשה אקזוטית חלומית. יש בהם חופים מדהימים, צמחייה אקזוטית פראית, מאכלים מעניינים, שוניות אלמוגים יפיפיות, אוכלוסיה ותרבות מגוונת, ושהייה מרגיעה ביותר בבתי מלון מפנקים. תוכלו לבקר בכפרים באיי הפיליפינים, ולהיחשף לתרבות המעניינת של אנשי הכפר, לעבודות היד שלהם, ולאופן הייחודי שבו הם מגדלים אורז.

בצפון הפיליפינים קיימים שבטים הרריים המכונים בשם "איגורוט", אשר חיים בכפרים זעירים ועוסקים בעיקר בעיבוד חלקות האורז שברשותם. שבטים אלו מגדלים את האורז על טרסות טבעיות בנות כ-2000 שנה, אשר מהוות אבן שואבת לתיירים רבים, שנחשפים לשיטת הגידול המתוחכמת. במידה ותרצו לבקר בבירת הפיליפינים, העיר מנילה, תוכלו לטייל בה במספר מקומות: בשרידי העיר הספרדית אינטרמורוס, בבית קברות סיני, בכנסיית קיאפו היפיפיה, וכן גם בפארק ריזאל המהנה.

פיליפינים - מידע שימושי לתייר

המטבע המקומי בפיליפינים הוא הפזו, והמטבע המועדף בקרב חלפנים הוא הדולר האמריקאי. רצוי לא לקחת עמכם המחאות נוסעים, וזאת משום שמקבלים עבורן בדרך כלל פחות מהשער הנהוג באותה עת. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי במרבית המלונות, בתי העסקים והמסעדות.

האוכל, הלינה, והתחבורה לרוב זולים מאוד בפיליפינים. הפיליפינים מקדימים את ישראל ב-6 שעות. הפיליפינים הם יעד עשיר באטרקציות ובאפשרויות לתייר הישראלי, ולכן במידה וגם אתה זקוק לחופשה פנה אל סוכנות נסיעות קרובה, וברר אינפורמציה עבור החופשה הבאה שלך!

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010