טיסות לפריז


כל הסיבות לבקר בעיר פריז

מדי שנה ישראלים רבים מחליטים לנסוע לנופש בעיר האורות הידועה והרומנטית של אירופה. עיר הבירה של צרפת מושכת אליה רבבות תיירים מדי שנה וזאת בזכות הקסם המיוחד של העיר, האווירה הרומנטית, המוזיאונים, התרבות הצרפתית המיוחדת, האוכל הצרפתי הידוע ועוד.

פריז - כרטיס ביקור

פריז היא אחת מהערים הגדולות ביותר ברחבי אירופה ומונה מעל לשני מליון תושבים. באמצע העיר עובר נהר אשר נקרא נהר "הסיין" וכל אדם אשר בוחר לבקר בה יוכל ליהנות מרכישת מוצרים בחנויות של חברות הקוסמטיקה והאופנה הידועות ביותר ברחבי העולם, ביקור במסעדות בעלות מוניטין עולמי, ביקור במוזיאונים מפורסמים ביניהם מוזיאון הלובר הידוע ועוד.

העיר פריז נחלקת לעשרים רבעים וניתן לתכנן בקלות את הטיול בהתאם לאטרקציות הממוקמות בכל רובע. לדוגמא, הרובע השביעי של פריז אשר ממוקם בצידה השמאלית של הגדה הוא רובע פופולארי ביותר בקרב התיירים, שכן מגדל אייפל הידוע ממוקם בו, מקום הקבורה של נפוליאון 'האוטל דז אינווליד', משרדי הממשלה של צרפת ובית האספה הלאומי. הרובע השמיני הוא פופולארי לא פחות שכן ניתן לבקר בו בארמון האליזה, המרכז העסקי של צרפת, שאנז אליזה, כיכר קונקורד ושער הניצחון. רובע זה ממוקם בצידה הימני של הגדה.

פריז היא העיר הגדולה ביותר בצרפת ונחשבת למרכז הדת וההשכלה של אירופה ומרכז הפיננסים והכלכלה של המדינה. העיר נוסדה במאה השלישית לפני הספירה ומאגדת היסטוריה מרשימה. היא משתרעת על פני שטח של כ- 86 קילומטר וראש העיר שלה הוא ברטראן דלנואה.

טיסות לפריז - כי הגיע הזמן להנות

טיסות רבות יוצאות אל פריז מדי שבוע וכל אחד יכול להחליט באם הוא מעוניין לרכוש טיסות לפריז אשר מוגדרות כטיסות ישירות, טיסות שכר או טיסות זולות. טווח המחירים של מחירי כרטיסי הטיסה רחב ופרמטרים שונים, כמו למשל סוג הטיסה והחודש בה הטיסה יוצאת ישפיעו באופן משמעותי על מחיר הטיסה. כיום, ניתן לרכוש כרטיסי טיסה בסוכנויות נסיעות, משרדי חברות תעופה ואתרי אינטרנט של חברות אלו.

היתרון של הזמנת טיסות לפריז באמצעות האינטרנט בא לידי ביטוי בכך שבדרך כלל מחיר הטיסות נמוך יותר בהשוואה אל רכישה ישירה בסניף הסוכנות. טיסות לעיר זו אורכות כארבע וחצי שעות ונוחתות באחד משדות התעופה הבינלאומיים שלה, שארל דה גול אשר ממוקם בחלקה הצפוני או אורלי הממוקם בחלקה הדרומי של העיר.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010