טיולים מאורגנים לחו"ל


טיולים לחו


כל אחד אוהב לטייל בצורה שונה !

אחד הדברים הראשונים שעולים במוחנו כשאנחנו חושבים על טיול למדינה אחרת הוא כמובן סגנון הטיול שלנו. כל אחד מאיתנו אוהב לטייל בצורה שונה. יש מטיילים שאוהבים את הנוחות והוודאות של התכנון לפרטי פרטים ואת המלונות הנוחים והמפוארים. יש אחרים שאוהבים את חוסר הודאות, ההפתעה והלינה הפשוטה. כמו בחיים כך גם בטיולים - לא כולנו 'אותו הדבר' ולא כולנו אוהבים את אותם הדברים.

בדיוק לצורך כך הקמנו את אתר "המטיילים". אנו מוציאים מגוון גדול של טיולים מאורגנים לחו"ל, המיועדים עבור מטיילים מסוגים שונים. ברגע שתחליטו לצאת לטיול מאורגן דרך אתר "המטיילים" - תוכלו לבחור בדיוק את סגנון טיול המתאים לכם.


איך מתחילים?

קודם כל בוחרים את סגנון הטיול! ברגע שאתם פונים אלינו, אנו מקשיבים בדריכות ושואלים את כל השאלות – וזאת על מנת שנוכל לזהות איזה מתוך מגוון סגנונות הטיול שלנו הכי מתאים לכם. סגנונות הטיול השונים נבדלים אחד מהשני מבחינת העדפת הלינה, רמת האתגר, התחבורה, הנוחות וכו'... רק לאחר שבחרתם סגנון הטיול, נבחר טיול ספציפי ביעד המעודף עליכם.

טיולים לדוגמא:  טיול מאורגן לסין , טיול מאורגן להודו.


טיולים מאורגנים לחו"ל


שיתוף פעולה עם חברות מחו"ל

אנו עובדים עם חברות טיולים אירופאיות ואמריקאיות ותיקות בתחום והטיולים שאנו מציעים הינם טיולים באווירה בינלאומית, בקבוצות קטנות. מדריכים אדיבים דוברי אנגלית פוגשים אתכם בנקודת המפגש במדינת היעד. הקבוצה מורכבת ממטיילים כמוכם מכל רחבי העולם אשר בחרו לטייל בסגנון ובקטגוריית טיול דומה לשלכם.

מספר הימים בטיול תלוי אף הוא בהעדפתכם. ישנם טיולים ארוכים מאוד המשלבים בתוכם טיול במספר רב של ארצות. ומצד שני ישנם טיולים קצרים יותר המתמקדים במדינה או איזור ספציפי. לאלו המטיילים איתנו ישנה הזדמנות לרדת ממסלול הטיול הרגיל ולפגוש עולם חדש, שונה ומיוחד.


מבחר גדול של טיולים

המבחר העצום של טיולים מאורגנים לחו"ל מאפשר לכם המטיילים לחוות את אסיה, אפריקה, אמריקה, אוסטרליה ואירופה בצורה ייחודית ובאווירה בינלאומית.

קחו לכם רגע ותתרשמו מגוון סגנונות הטיול אותם אנו מציעים. בחרו את הסגנון והדרך בה אתם רוצים לצאת לטייל. בכל סגנונות הטיול מתלווה מדריך דובר אנגלית הפוגש את הקבוצה בנקודות המפגש. מחיר הטיול אינו כולל את מחיר הטיסה הבינלאומית.


לפרטים נוספים – צרו קשר או התקשרו אלינו ישירות: 052-9977710


נשמח לשמוע מכם,

צוות אתר המטיילים. 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010