טיולים לנוסע העצמאי


  טיולים לנוסע העצמאי – טיול מאורגן בהתאמה אישית

יש מגוון רחב של דרכים שונות בהם ניתן לבחור לטייל בחו"ל. אין ספק כי לכל מטייל יש את הצרכים שלו, הרצונות שלו, ולעיתים אף המגבלות שלו. למשל, יש מטיילים אשר רוצים את כל הנוחות של טיול מאורגן, אך בתנאים שלהם יכולים לחפש טיולים לנוסע העצמאי – טיולים בהתאמה אישית. טיולים בהתאמה אישית מותאמים בדיוק למסלול שתרצו, לסגנון הטיול, למשך הזמן ולכל פרמטר אחר בטיול שלכם, בדרך שלכם .

מה היתרונות של טיולים לנוסע העצמאי?

לטיולים לנוסע העצמאי יתרונות רבים למשל :
• שליטה מלאה על הטיול – עם טיולים מותאמים אישית אתם מחליטים על המיקום של הטיול, על אופי הטיול, האתרים שאתם מגיעים אליהם וכו' .
• רמת השירות – תוכלו לבחור להתארח במלונות חמישה כוכבים, באכסניות קטנטנות או כל מלון באמצע, אתם מחליטים .
• נוחות – כחלק מהשירות שאתם מקבלים הטיול כולל טיסות, מיסים, הזמנת בתי מלון וכו' מאורגן עבורכם .
• צוות מקצועי של סוכני נסיעות ומדריכי טיולים יעזור לכם לגלות פינות חמד שלא הכרתם, לתכנן את הטיול המושלם שלכם וילווה אתכם במידה ותרצו במהלך הטיול .

האם 'נוסע עצמאי' מוגבל למספר משתתפים בטיול?


הרעיון מאחורי טיולים לנוסע העצמאי הוא התאמה אישית, ההתאמה יכולה בהחלט לכלול קבוצה גדולה של מטיילים שמסכימים על אופי הטיול. חברת טיולים מקצועית ובעלת ניסיון לא תתקשה לתכנן טיול מורכב וארוך אפילו לקבוצות של 50 ו-100 איש .

לאילו יעדים ניתן לקחת טיולים לנוסע העצמאי?

זה הוא בדיוק היופי בטיולים לנוסע העצמאי, הטיול כולו מורכב לפי הדרישות שלכם ובראש ובראשונה היעד. באופן עקרוני אין הגבלה על המדינה, האזור והמקומות שאליהם ניתן להגיע במסגרת טיולים לנוסע העצמאי החל מהמזרח הרחוק ועד לאפריקה דרך ארצות אמריקה, טיולים לנוסע העצמאי ייקחו אתכם לאן שתרצו. מעבר לכך, בתוך מסלול הטיול עצמו, אם יש אתרים ספציפיים שאתם רוצים לבקר בהם, גם אתרים שנמצאים מחוץ לשבילי הטיולים המודרכים הסטנדרטיים, טיולים לנוסע העצמאי יכולים לכלול גם אותם .  
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010