טיול מאורגן לנוסע העצמאי


השילוב של טיול מאורגן לנוסע העצמאי

בקריאה ראשונה, הביטוי " טיול מאורגן לנוסע העצמאי " נשמע אולי קצת מוזר. איך בכלל אפשר לשלב בין שני העולמות הללו ? מצד אחד הנוסע העצמאי הוא אדם אשר רוצה הרבה מאד גמישות בטיול שלו. הוא רוצה לסקור ולראות אתרים לגמרי בעצמו, בלי להיות כנוע לתכתיבי הזמן של טיול מאורגן וכן לתכתיבי המסלול והאתרים השונים לביקור. הטיול המאורגן נתפס כמי שמיועד בעיקר לקבוצות של מבוגרים או משפחות אשר רוצות להנות מהשקט והביטחון של טיול שכזה. אז איך ילכו השניים יחדיו ? מסתבר שהולכים, ואפילו בצורה מצויינת !

טיולים מוגבלים בזמן ומקום

חשוב מאד להבין, כי השילוב של טיול מאורגן לנוסע העצמאי אפשרי כמובן לא לאורך כל הטיול ( אחרת הוא היה טיול מאורגן רגיל ), אלא שמדובר יותר על נקודות מסוימות שבהן הטיול הזה מתאפשר. כך לדוגמה, אם אתם רוצים לעשות טיול ג'יפים במקום מסוים - תוכלו לצאת אל טיול מאורגן לנוסע העצמאי שיהיה מלווה עם מדריך מקומי אשר יצא יחד אתכם לטיול שכזה וילווה אתכם תוך כדי הדרכה במסלול.

יומיים מתוך חודש

פעמים רבות, טיול מאורגן לנוסע העצמאי הוא רק חלק אחד קטן בתוך טיול ארוך מאד. אם לדוגמה אתם מתכננים טיול עצמאי של תקופה של חודש במדינה מסוימת, אתם יכולים לפנות לעצמכם יומיים מתוך החודש הנ"ל, ולהצטרף לטיול מאורגן בחלק מסוים של הארץ. בשלב זה אתם אמנם תהיו מצוותים לקבוצה, מדריך ואפילו אוטובוס מטיילים - אך לאחר מכן אתם בעצם ממשיכים בטיול העצמאי והמיוחד שלכם.

ולמי זה מתאים בפועל ?

הדבר היפה במקרה של טיול מאורגן לנוסע העצמאי, הוא שמדובר באמת על טיול שיכול להתאים לכל אחד! אפילו אם יש לכם נפש חופשית לחלוטין ואתם אוהבים להיות תלויים רק בעצמכם, אתם תמיד יכולים לפנות לעצמכם אפילו חצי יום, ולצאת אל טיול מאורגן לנוסע העצמאי .
אתם מוזמנים לפנות לסוכנות נסיעות מקצועית אשר מתמחה בסוג כזה של טיולים ולקבל את הטוב ביותר.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010