מוצרי ים המלח - בוץ שחורבוץ שחור שמרפא את העור!

ים המלח מהווה מקור למוצרי קוסמטיקה טבעית שניתן ליהנות ממנה בכל ימות השנה, ולכן זה לא פלא שאנשים מכל רחבי ישראל והעולם מגיעים במיוחד לים הזה כדי להיטיב עם בריאותם. אחד מהרכיבים הנודעים ביותר בים המלח הוא בוץ שחור שסגולותיו הטבעיות יכולות לעזור לכם עם שלל בעיות קוסמטיות ואסתטיות שקשה לטפל בהן באמצעים אחרים.

בוץ שחור - גלו את הפלא הטבעי מים המלח

חשיפה ממושכת לשמש, מתח נפשי, התבגרות בגיל, תזונה לא מאוזנת, חשיפה לרעלנים שונים וגורמים אחרים פוגמים במידה ניכרת בעור ובמראה הכללי שלנו. כיום, ניתן להיפטר מבעיות מסוימות בלי צורך בניתוחים או הליכים פולשניים, אלא באמצעות בוץ שחור מים המלח שיכול לסייע לכם עם הבעיות הבאות:

1.    הפחתה ניכרת בהתפרצות אקנה - אקנה מהווה בעיה בקרב מתבגרים ומבוגרים רבים, והיא נגרמת עקב ריבוי חיידקים בתוך העור הגורמים לגירוי שלו והיווצרות פצעונים ו"ראשים" שחורים. בוץ שחור מכיל ריכוז מלח גבוה אשר עוזר לחטא את העור ולהיפטר מחיידקים רבים, וכן לעכב את התפתחותם של חיידקים חדשים. בנוסף, יש בבוץ שחור רכיב ייחודי - אדמה חרסיתית, אשר עוזר לנקות את העור מלכלוך ושומן עודף. הגופרית עוזרת להשלים את פעולת החיטוי וזאת על ידי פעולה של ייבוש של הפצעונים - מה שמותיר את העור חלק ונעים הן למגע והן למראה.

2.    החלקת העור - קמטים וקמטוטים על הפנים מהווים מטרד עבור אנשים רבים, וגם בתחום הזה בוץ שחור יכול לבצע עבודה נפלאה. הגופרית בבוץ שחור גורמת לפילינג עדין של העור והסרה של תאי עור מתים. לאחר מכן, העור מתחדש ונראה מתוח יותר הודות לפעולה הייחודית של הגופרית ויעילותו בחידוש העור.

3.    שיפור מראה צלוליט - צלוליט מהווה בעיה שתוקפת את הרוב הגדול של הנשים (כ-90%), והיא נוצרת עקב הצטברות רעלים, נוזלים ושומן באזורים מסוימים בגוף. עיסוי אזורים המועדים לפיתוח צלוליטיס יכול לתרום לשיפור הבעיה הזו במידה ניכרת הודות לריכוז המלחים הגבוה בבוץ. המלח יוצר לחץ תוך תאי אשר גורם ל"שאיבה" החוצה של נוזלים ורעלנים, וכן פינוי שלהם דרך מערכת הלימפה של הגוף. התוצאה היא מראה חלק יותר ושיפור מראה הצלוליט באיברים שונים בגוף.

4.    הפחתת קשקשים - קשקשים נוצרים עקב התחדשות מואצת של תאי העור בקרקפת וכן ייצור מוגבר של שומן. האבקה החרסיתית בבוץ שחור עוזרת לספוח את השומן ולהסיר את התאים המתים (קשקשים מהקרקפת).

בוץ שחור מים המלח מהווה פתרון טבעי ויעיל במיוחד לשלל בעיות אסתטיות וקוסמטיות, ואתם יכולים להשתמש בו מדי יום כדי להיראות נפלא ולהרגיש מלאי ביטחון.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010