טיול לאנטארקטיקה


האם גם אתם רוצים לצאת להרפתקה שתזכרו לכל החיים? האם גם אתם מעוניינים בטיול חווייתי ומעשיר? האם גם אתם חייבים לקחת פסק זמן מהעבודה ומהשגרה היומיומית, והייתם רוצים לצאת להרפתקה? במידה וכן, טיול לאנטארקטיקה והקוטב הדרומי הוא התשובה האולטימטיבית עבורכם. טיול ליבשת הדרומית בעולם, הינו חוויה בלתי רגילה, הכולל צפייה בבעלי חיים מעניינים, שייט, צפייה בקרחונים, ובטבע יפיפה ועוצר נשימה.

מדוע לצאת לטיול לאנטארקטיקה?

טיול לאנטארקטיקה יכול להתאים לכל מי שמעוניין לצאת לחופשה שונה, הכוללת חשיפה מרתקת לטבע במלוא הדרו, בעלי חיים מעניינים, קרחונים, תעלות, שייט במי אוקיינוס פתוחים, ועוד. במידה ואתם מעוניינים לצאת לחופשה, אך אינכם מעוניינים בחופשה אורבאנית קצבית ומוכרת באחת הערים הגדולות בעולם, וכן גם אינכם מעוניינים בנופש רגיל וחדגוני באחד מהיעדים המוכרים לנופש- כדאי שתשקלו טיול לאנטארקטיקה והקוטב הדרומי. טיול זה כולל חוויה בלתי רגילה של היכרות עם טבע שונה, ומדהים ביופיו.אטרקציות למטיילים באנטארקטיקה

במידה ותצאו לטיול באנטארקטיקה, תוכלו לצאת לכל מיני סוגים של שיט: לדוגמה, ניתן לצאת לשיט בעקבות הפינגווין הקיסרי. בהפלגה מסוג זה, שטים לכיוון אחת המושבות של הפינגווינים הקיסריים, וניתן שם לצפות בהם ממש מקרוב. אופציה נוספת, היא לצאת לשיט סביב נופי הקרחונים של אנטארקטיקה, שם תוכלו לפגוש מקרוב כמה חיות מעולם החי, כולל פינגווינים, כלבי ים, פילי ים, ועוד.

כיצד מגיעים לאנטארקטיקה?

ישנן כמה דרכים לצאת אל טיול לאנטארקטיקה והקוטב הדרומי. הדרך המוכרת והנפוצה ביותר, היא במעבר דרך ארגנטינה: לרוב, אנשים המעוניינים בטיול לאנטארקטיקה, רוכשים כרטיס טיסה לבואנוס איירס, ומשם טסים לעיר הדרומית ביותר במדינת ארגנטינה- אושוואיה. משם, תוכלו לצאת להפלגה, דרומה לאנטארקטיקה, דרך מייצרי דרייק. בהגיעכם לאנטארקטיקה, תוכלו לצאת לשיט נוסף סביב היבשת, ולצפות בקרחונים. קיימים טיולים מאורגנים לאנטרקטיקה, בהם נקבע מראש מסלול הנסיעה, וכן גם נכללים כל מחירי כרטיסי הטיסה, כרטיסי ההפלגה, ועוד.

אנטרקטיקה היא ללא ספק, לא עוד יעד רגיל לנסיעה לחו"ל. הנוסעים אליה יודעים לקראת מה הם הולכים והיא משיבה להם כגמולם. זהו אחד האזורים המרשימים על הגלובוס.
נסיעה נעימה!


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010