טיול לרומניה


טיול לרומניה – מעולה בתור ירח דבש או סוף שבוע רומנטי

בעקבות שילוב מעניין של מחירים אטרקטיביים ביותר (ואפילו זולים לכל) ביחד עם חופשה בבית מלון יוקרתי (איכותי ומפנק) הכולל אינספור אטרקציות רומנטיות ומהנות - טיול לרומניה הפך לאחד מן טיולי ה'זוגות' האהובים ביותר. לא בכדי אומרים, כי, טיול לרומניה הינו מעולה בתור ירח דבש או סוף שבוע רומנטי. מדובר על יעד אטרקטיבי ביותר אשר טומן בחובו הרבה מאד אטרקציות מהנות ונעימות לכל זוג אשר מגיע למקום.

טיול לרומניה – טיול לאירופה של 'פעם'

בניגוד לטיולים למדינות כמו צרפת ואנגליה, טיול לרומניה הינו טיול אשר מאופיין בתמימות, ב'קלאסיות' ובנאיביות של 'פעם'. עובדה זו נובעת על אף ההצטרפות של רומניה לאיחוד האירופי. להוסיף לכך את העובדה, כי, כל טיול לרומניה 'מתרכז' בעיקר בעיר הבירה שלה, הלא היא בוקרשט, והרי ומדובר בטיול 'אירופאי' מן המעלה הראשונה. בטח כאשר בוקרשט היא עיר הבירה של רומניה, המרכז התעשייתי, המסחרי והתרבותי שלה, מרכז נסיכות בעברה וממוקמת לה ממש על גדות נחל הדמבוביצה הבלתי נגמר.

טיול לרומניה זוגי חייב לכלול את כל האטרקציות הרומנטיות הבאות

במהלך כל עונות השנה, האקלים הרומני נחשב לרומנטי ביותר. בטח כאשר הוא ממוזג וכמעט ולא 'עובר' את רף 20 המעלות. במילים אחרות, טיול לרומניה מאופיין בדיוק במזג האוויר הנעים והנוח לכל זוג וזוג. יחד עם זאת, טיול לרומניה זוגי חייב לכלול בתוכו את כל האטרקציות הרומנטיות הבאות: מלון פויאנה בראשוב הפסטורלית, הקסומה והתוססת באותה עת / ביקור בטירת בראן האל מותית / ביקור בעיר סיניה, ארמון המלוכה פלש שבמסגרתה ועוד.

בנוסף, כל טיול לרומניה רומנטי חייב לכלול גם את הפעילויות הבאות

מדינת רומניה ידועה גם בתור מדינת הפינוקים. בטח כאשר היא מציעה קשת רחבה ומגוונת ביותר של מרכזי פינוק וספא ברמה עולמית, אתרי גלישה וסקי מן המתקדמים בעולם, מעיינות חמים – טבעיים ומלאכותיים כאחד ועוד. כמו כן ישנם טיולי ג'יפים ברומניה שהופכים את החופשה להרפתקאה אתגרית. באופן מובן ביותר, כל טיול לרומניה רומנטי חייב לכלול בתוכו גם את הפינוקים האמורים.


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010