סקי


סקי – הספורט הלבן שמתאים לכולם

למי שיוצא אליה בפעם הראשונה, חופשת סקי ביעד זה או אחר באירופה, יכולה להיות לעיתים מפחידה במיוחד. שאלות רבות מטרידות את מי שעומד לעלות על מסלול סקי בפעם הראשונה – אלו תנועות לבצע, כיצד להתקדם במהלך המסלול בלי ליפול יותר מדי פעמים ומהו הציוד הדרוש כדי להנות מחופשת סקי בצורה הטובה ביותר. על מנת ליהנות בצורה מושלמת מחופשת סקי בפעם הראשונה שנוסעים אליה, חשוב להיערך בהתאם ולהגיע מוכנים. חופשת סקי מזמנת לכם עולם שלם של חוויות שלא תוכלו לקל באף חופשה מסוג אחר, אז בואו ונראה במה מדובר.

סקי למתחילים ולמקצוענים

כיום כבר לא צריך להילחץ, חופשות סקי מותאמות גם למתחילים וגם למקצועני סקי אמיתיים ומאפשרות הנאה מירבית לכל אחד מאיתנו, גם לאלו שלא עומדים להתחרות באולימפיאדת החורף. חופשת סקי היא קודם כל בחירת אתר מתאים שיש בו מסלולים מסודרים גם למתחילים וגם למתקדמים. אתרים כאלה רבים מאד ומפוזרים בכל אירופה, אך אתרי סקי פופולריים ונחשבים במיוחד ניתן למצוא בשוויץ, איטליה, צרפת ואוסטריה.

לא למבוגרים בלבד

גם ילדים יוכלו להנות מחופשת סקי חורפית. כל אתר מסודר מאפשר הדרכות לילדים ומבוגרים וגלישה במסלולי סקי קלים לכל המשפחה, עם מדריך או ללא מדריך. לצד שיעורים והדרכות סקי מאפשר כל אתר לשכור ציוד מותאם למידות וגילאים שונים, מה שהופך את החופשה לנוחה במיוחד. אבל לא רק גלישה מבטיחים אתרי הסקי השונים ברחבי אירופה, ניתן להנות גם מטיולים באיזור, לקפוץ ליקבים ולשווקי אוכל הממוקמים בעיירות השונות, לבקר בכנסיות עתיקות ופשוט להנות מהנוף הקסום, שבחורף מתכסה בשכבה לבנה ומפתה.

אירופה הקלאסית במיטבה

חופשת סקי מושלמת מתחילה קודם כל בבחירה ביעד מרגש, מוכר או לא מוכר, שמאפשר את כל הנוחות שצריך, גם כדי לעסוק בספורט המושלג וגם כדי לנוח מספיק ולהנות משקט ושלווה. הנופים הקסומים של אירופה הקלאסית והאווירה החורפית שמבטיחים אתרי הסקי, על מלונותיהם הציוריים ובתי הקפה הקטנים, מאפשרים קצת מזה וקצת מזה – הנאה רבה ממסלולי הסקי ושעות של רוגע קריר ומושלם.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010