טיסות לניו יורק


על המוזיאונים בניו יורק שאסור לוותר

ניו יורק היא עיר ענקית. וכמו כל עיר ענקית, גם בה אפשר למצוא מבחר בלתי רגיל של מוזיאונים נהדרים מסוגים שונים. אם אתם עולים על טיסות לניו יורק תוכלו לבקר בשלל המוזיאונים המעניינים שבה, הפזורים ברחובותיה השונים. ואם אתם עולים על טיסות לניו יורק בתקופת החורף, הרי שהמוזיאונים הם יעד מצוין להסתתר בו מהגשם והקור, ובמקביל לצפות בתערוכות ייחודיות.


מוזיאון המטרופולין

טיסות לניו יורק, היוצאות אל העיר באופן תדיר לאורך כל חודשי השנה, תיקחנה אתכם אל עיר מיוחדת במינה. אחד המוזיאונים החשובים והידועים שבה הוא מוזיאון המטרופולין לאמנות. אם אתם עולים על טיסות לניו יורק, אל תפספסו ביקור במוזיאון המיוחד הזה, הנחשב בין המובילים בעולם כולו. המוזיאון, שנפתח לקהל בשנת 1872, מציג מיליוני מוצגים שונים בתחום האמנות הקלאסית, העתיקה, האמנות האפריקאית, האסיאתית, האסלאמית והמודרנית וכן כולל מוצגים מעניינים במיוחד של מצרים העתיקה. אם אתם מתכננים ביקור בעיר ועולים על טיסות לניו יורק, מומלץ לכם להקדיש יום שלם לביקור במוזיאון הענק והמיוחד הזה.


מוזיאון גוגנהיים

טיסות לניו יורק תיקחנה אתכם אל מוזיאון לאמנות נוסף וחשוב בעיר, מוזיאון גוגנהיים. המוזיאון, שממוקם במנהטן, נוסד בשנת 1937 ומאז מושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. זהו אחד ממוזיאוני האמנות המודרנית החשובים בעולם ונחשב כאטרקציה ייחודית גם בשל המבנה הספיראלי הכול כך מיוחד שלו. במוזיאון מבחר של יצירות אמנות בנות המאה ה – 19 וה – 20, הנחשבות חשובות וידועות, כמו אלו של ואן גוך, פיאקסו, שאגל וכדומה.


מוזיאון מומה

טיסות לניו יורק תאפשרנה לכם לבקר באחד המוזיאונים הפופולאריים ביותר בעיר, מוזיאון מומה, המוזיאון לאמנות מודרנית. המוזיאון, שנפתח לראשונה בשנת 1929, שופץ שוב בשנת 2002 ושנתיים לאחר מכן נפתח בבניין חדש. אם אתם עולים על טיסות לניו יורק ומבקרים במוזיאון הזה, תוכלו לצפות באוספי אמנות מרהיבים ביופיים הכוללים מבחר של יצירות אמנות ידועות, כמו הריקוד של מאטיס, דיוקן עצמי של פרידה קאלו, כמו הנאהבים של רנה מגריט ועוד ועוד.


המוזיאון לאמנות ועיצוב – MAD

המוזיאון לאמנות ועיצוב נחשב גם הוא למוזיאון מעניין במיוחד והוא מארח מאות אלפי מבקרים מדי שנה. במוזיאון מבחר של עבודות אמנות שונות בתחום העיצוב, האדריכלות, האופנה, אמנויות הבמה ועוד. במוזיאון תערוכות מתחלפות, הפעלות שונות ואף סדנאות אומן ופעילויות, המתאימות במיוחד לילדים. אם אתם מגיעים אל המוזיאון, תוכלו להצטרף לסיור מודרך במקום ללא עלות ולפגוש מקרוב את יצירותיו השונות.


מוזיאון ברוקלין

טיסות לניו יורק תאפשרנה לכם לבקר במוזיאון ברוקלין, הנחשב השני בגודלו בניו יורק. המוזיאון, שנפתח לקהל בשנת 1897, כולל מאות אלפי יצירות אמנות שונות בנושא מצרים העתיקה, אמנות יוון, אמנות רומית וכן גם אמנות מודרנית. המוזיאון הינו חלק מקומפלקס גדול של פארקים, גנים, הגן הבוטני וכן גם גן החיות של ברוקלין. טיסות לניו יורק הן, ללא ספק, הזדמנות לבקר במוזיאון הכול כך מרשים הזה.


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010