בר מצווה בטבע


פעם, כשהילדים היו משחקים תופסת או מחבואים מאחורי הבניין, מטפסים על עצים או סתם משחקים גוגואים בחצר, אירוע בר המצווה בטבע אולי היה נשמע כמשהו מיותר וחסר טעם, אולם היום, בעידן הטכנולוגיה והמחשבים, כשהאוצרות שלנו מנהלים חברות הדוקה עם מחשבים, חגיגות בטבע הן הדבר החם בשוק. למעשה, היום יותר ויותר ילדים החוגגים את בר המצווה שלהם מבקשים מהוריהם הפקה בטבע.

למרות שכניסת הארי פוטר היורד מתקרת האולם על מטאטא קסמים הישר לרחבה מלאה באורחים נדהמים - בהחלט יכולה להיות מפתה, תתפלאו שבטבע תוכלו לשעות כניסה עוד יותר מרשימה. אך מי בעצם צריך את הכניסה המפוארת כשהטבע מציע לחוגגים כל כך הרבה אטרקציות מרתקות וכייפיות, שאגב גם מיועדות לאורחים של בר השמחה.

בין האטרקציות הפופולאריות היום: רכיבה על טרקטורונים או גי'פים, כדור פורח, סנפלינג, שייט בקייקים, טיפוס הרים, משחקי חברים וכן הלאה. את האטרקציות האלה אפשר להזמין לכל כמות של משתתפים וברשת האינטרנט תמצאו מבחר רב של חברות המציעות שירותים הפקת אירועים בטבע, כולל האטרקציות.

בר מצווה בטבע – טיולי טרקטורונים

אירוע בר מצווה בטבע לא חייב להיות האירוע הקלאסי, בו האורחים יושבים סביב השולחן ובר השמחה מדקלם את ברכתו. אירוע כזה יכול להיות גם בתנועה, כשהילדים המוזמנים, יחד עם הילד שחוגג את בר המצווה יוצאים לטיול שטח עם מדריכים ואוכלים במסגרת של פריסת שטח.

ניתן להזמין טיול טרקטורונים קבוצתי לילדים: בדרום, בצפון או במרכז, כך שהם יכירו טוב יותר את ארץ ישראל, יקשיבו לסיפורים של המדריך ויקבלו זריקת אנרגיה לשנה קדימה.

בר מצווה בטבע – משחקים אתגריים

בר מצווה בטבע הינו אירוע אשר מציע לחוגגים גם משחקים אתגריים, נוסח תחרות ההישרדות או המרוץ למיליון. במהלך משחקים אלה הילדים מתחלקים לקבוצות ומתחרים במשימות שונות, חלקן קשות וחלקן פחות. בסופו של דבר יוכרז המנצח שיקבל את הפרס הגדול. גם הם מתאימים לכל מקום בו רק תרצו לחגוג: על שפת הים, במדבר, בשמורת טבע, בפארק העירוני או בגינה הביתית.

בר מצווה בטבע – אקסטרים מתנפחים

אקסטרים מתנפחים גם הם זוכים לביקושים גבוהים בקרב הילדים, וגם הם מתאימים לכל מקום שרק תרצו: בריכה, ים, גינה ביתית, פארק או שמורת טבע. המתנפחים מציעים לילדים מגוון רב של אפשרויות למשחקים: קירות מתנפחים לטיפוס, משחקי קרבות, זירות אגרוף, משחקי גלשן, משחקי מים ומשיכות חבל. בכל אירוע בו יש מתנפחים הילדים מאוד נהנים, שכן הם מלווים בפעילויות שונות עם מדריכים.


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010