חתונה בטבעלקח זמן עד שפגשת את גבר חלומותייך, לקח זמן עד שפגשת את האישה מהאגדות, אבל זה קרה והחלטתם להתחייב זה לזו לכל החיים. נכון שמה שהכי חשוב זה החיים המשותפים אחר כך והשגרה היומיומית, אבל בהחלט שאי אפשר לוותר על חתונת השנה. זהו יום שלא תשכחו אף פעם, הקרובים לכם לא ישכחו אותו גם כן, ועם מעט השקעה- כל הנוכחים לא ישכחו גם הם את יום חתונתכם. הכלה כבר יודעת לפחות מגיל שש עשרה איך היא רוצה שייראה היום הזה. אז מי אנחנו שנפגע לה בהנאה ובהתרגשות?

כדי שהיום הזה יהיה מושלם, צריך ליצור אווירה מושלמת, להתחיל אותה מאפס ולבנות אותה כמו שאתם אוהבים לחגוג. ובשביל כך עושים חתונה בטבע. מה יפה יותר מהטבע? חיבור לאהבה ולזוגיות מתאים בצורה מושלמת לטבע. ההרמוניה של הטבע, יחד עם הרמונית הזוגיות. הצלילים של הדי ג'יי יחד עם קולות רשרוש העלים, או קולות הרוח העדינה שמקררת את פני הרוקדים המיוזעים.

כיצד מפיקים חתונה בטבע ?

למי שיש כישורי הפקה יכול לעשות זאת באופן עצמאי. יש כיום אתרי אינטרנט רבים שמסבירים איך לעשות זאת, ואפילו לעשות זאת ביעילות. צריך לחת בחשבון שזה לא רק להזמין די ג'יי, צלם, תפאורה ורחבת ריקודים, אלא יש עניין מנהלתי של אישורי משטרה ועוד ענייני מנהלה כאלה ואחרים.

על מנת שלא להתעסק בכל אלה, אלא רק בדברים הכיפיים - כמו בחירת המפות, הסכו"ם, החופה ושאר טופינים, ניתן להיעזר בחברת הפקה שתעזור לכם להרים את אירוע החלומות שלכם. חברות ההפקה הן רבות, יש יוקרתיות יותר או פחות, יש מלוות צמוד יותר או צמוד פחות, וגם כאן, כמו בכל נושא בעולם, יש לעשות סקר שוק לפני או להתייעץ עם אנשים שעשו זאת בעבר.

בסימן טובֱ !

חתונה בטבע, כפי שכבר נאמר, יכולה להיראות איך שתרצו. אפשר להתחתן במדבר, או ביער, בצפון, בדרום או בגינת הבית, אם היא מספיקה להכיל את כל המוזמנים. הכי חשוב בסופו של ערב, זו ההנאה של המתחתנים ואורחיהם, ואת זה צריך לזכור לכל אורך ארגון החתונה בטבע. זאת לא חייבת להיות מסיבת טראנס, בל נשכח את המבוגרים, אך הטבע יכול להשתלב עם המוצרים החיצוניים בצורה מעולה אם עושים זאת נכון.

הרי את מקודשת

אחרי כל ההפקה, מגיע היום, והיום גדוש בהתרגשות. את הצילומים של אותו יום אפשר לעשות כבר במקום האירוע, ולאחריו לישון באחד הצימרים בסביבה... פינוק אמיתי...
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010