סיורים בברצלונהברצלונה היא העיר השנייה בגודלה בספרד. היא עיר מדהימה המושכת תיירים רבים . בעיר יש פארקים, גנים, מוזיאונים ואתרים היסטוריים .
אין כמו סיורים בברצלונה - במהלך הסיור מקבלים תחושה של סיור במוזיאון פתוח. בכל רחוב אפשר לראות ולהתרשם מסגנונות בנייה ייחודיים ומעניינים ומסמטאות ציוריות . ברחובות אפשר לראות מבנים בני מאות שנים בסגנון בנייה עתיק ומיוחד . גם המיקום של ברצלונה, על חוף הים התיכון, מושך תיירים רבים . מבנה העיר פשוט וקל , העיר בנויה מרובעים וקל מאוד להתמצא בה. הסיורים מתאים לטיול של ספרד עם ילדים.

סיורים בברצלונה


סיורים בברצלונה – כמה מקומות שאסור לפספס

סיור בברצלונה יכול להקיף שבועות וגם חודשים. קשה למצות את הכול בכמה ימים. אך על אף זאת נמליץ על כמה מקומות אטרקטיביים שאסור לפספס.

לה רמבלה- זוהי השדרה המרכזית בברצלונה. השדרה מתחילה בנמל ומסתיימת בכיכר קטלוניה . לאורך כל השדרה ניצבים דוכנים עם פרחים, ציפורים, עבודות יד ודוכני מזון מהיר. אומנים ונגנים מטיילים בשדרה, מנגנים ומציגים את עבודות האומנות.

הרובע הגותי – זהו רובע עתיק שנבנה בימי הביניים ובמרכזו נמצאת הקתדראלה של העיר . ברובע יש חנויות רבות, מסעדות, בתי קפה וברים.

גבעת מונז'וויק – גבעה זו נמצאת בדרום העיר, בעבר שכן בה בית קברות יהודי ולכן היא מכונה "הר היהודים". כיום נמצאים בה מוזיאון חואן מירו, המוזיאון הלאומי של קאטלוניה, פרויקט פאבלו אספניול ועוד. בגבעה יש גנים מרהיבים, מבנים יפים וכיכרות. הנוף הנשקף ממנה הוא מרהיב.

סיורים בברצלונה – כמה דברים שחשוב לדעת

• שדה התעופה של ברצלונה נמצא במרחק של 16 קילומטר ממרכז העיר. כל 15 דקות יוצא אוטובוס לעיר. אפשר להגיע לעיר גם עם רכבת או מוניות.

• בחודשים יולי ואוגוסט חם בברצלונה. בשאר חודשי השנה שורר בברצלונה מזג אוויר נעים.


• סיורים בברצלונה הופכים מהנים יותר אם לומדים מבעוד מועד כמה מילים בסיסיות בספרדית, ניתן להצטייד במילון כיס. הספרדים אינם מדברים אנגלית.

• בברצלונה פועל קו אוטובוס מיוחד לתיירים. סיור בברצלונה באוטובוס של התיירים מבוקש מאוד ולכן כדאי להזמין כרטיסים יום או יומיים קודם.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010