חדרי אירוח במרכז


חדרי אירוח במרכז עם אטרקציות שונות

כאשר אנו מדברים על חדרי אירוח, נראה כי כיום מעבר לרמת האירוח בצימר, אנחנו מחשפים גם שדרוג בדמות אטרקציות שונות אשר ניתן ליהנות מהן במהלך החופשה באותו מקום. נראה כי בהקשר זה חדרי אירוח במרכז נותנים לנו מענה יוצא מן הכלל לכל צורך מן הסוג הזה. למשל, חדרי אירוח במרכז עם בריכה מאד פופולאריים כיום. חדרי אירוח במרכז עם בריכה מציעים בנוסף לכל הפינוקים בצימר שלעיתים אינם כוללים ארוחת בוקר או ג'קוזי, בריכה פרטית או ציבורית בה ניתן להשתכשך בימי הקיץ החמים.

חדרי אירוח במרכז עם בריכה יעלו בסביבות ה- 800 ₪ לזוג ללילה והם מתאימים למשפחות. כמובן שיש תוספת של תשלום עבור ילדים או ארוחת בוקר, אך המחיר יורד ככל שמספר הלילות עולה. ניתן למצוא חדרי אירוח במרכז עם בריכה בצריף של תמרי או ברוס טוב בקיסריה, בבוסתן יווני בחוף דור, במגדים, בצימר הים בנתניה, ביקיר עין הוד, בשדה יצחק, בוילה לאמור בבית חשמונאי ובג'אן עדן בעופר. אטרקציות נוספות שמציעים חדרי אירוח במרכז הם קירבה אל הים.

חדרי אירוח במרכז ליד הים

חדרים להשכרה ליד הים באותו טווח מחירים, מעניקים חופשה קסומה עם חוף ים צמוד או לפחות נוף לים ומרחק הליכה או נסיעה קצר במישור החוף. חדרי אירוח במרכז ליד הים ניתן למצוא כמובן בתל אביב כמו בסוויטה הלבנה, בשביל הנוף בזיכרון יעקב, בבקתות של דלילה בחוף דור, בגלמור שבעין הוד, בימה קיסריה, בפנקס הקטן במכמורת, במגדים ובנתניה. ישנם גם חדרי אירוח במרכז המציעים למתארחים אירוח עם בעלי החיים שלהם וכך אין צורך בהוצאות נוספות של פנסיון לכלבים למשל.

חדרי אירוח במרכז המארחים כלבים

חדרי אירוח במרכז אשר מקבלים בע"ח חוסכים הרבה כסף למתארחים שאינם צריכים לדאוג לפנסיון עבור כלביהם והם יכולים ליהנות מחופשה עם כלביהם. למשל, במשק 75 בין אשקלון לאשדוד מאחרים כלבים, בזיכרון יעקב במקום שלי במושבה ובשקט בזיכרון, בירושלים חדרי אירוח כמו: צימר חושן, הבית הטבעי ובית הגת.
בסך הכול כאשר מוצעות אטרקציות כמו בריכה, ים ושהות עם בע"ח ניתן לחסוך בעלות החופשה.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010