טיול מאורגן לסיןסין היא המדינה הרביעית בגודלה בעולם ומפורסמת בזכות התרבות וההיסטוריה העשירה שלה. מדובר במדינה גדולה ממש כמו מספר הדיאלקטים השונים שבה. המרחק ממקום אחד למישנהו גדול עד כדי כך שלפעמים במרחק של כמה שעות תוכלו להיחשף לשינויים מרחיקי לכת במנהגים, בתרבות ובנוף האנושי המרתק של סינים החיים תחת שלטון אחד ומרכזי.

טיול מאורגן לסין


כתוצאה מכך, מדינת ענק זו מציעה למטיילים כמות ומבחר אדירים של טיולים שונים. טיולים בסין הינם מגוונים ושונים לחלוטין זה מזה. לאור הגיוון האדיר ולאור סיבות אחרות כגון שפה, התמצאות, תחבורה וכו - המילה הראשונה שעולה בראשונו כשאנחנו חושבים על טיול לסין היא טיול מאורגן לסין.

טיולים מאורגנים לסין הם רבים ומגוונים. רובם פונים לקהל הרחב שרוצה לראות את בייג'ינג המופלאה, החומה הסינית העתיקה, חיילי הטראקוטה, דובי הפנדה הנדירים ואת שנחאי החדשנית והשונה. אלא שקיימים מקומות נפלאים נוספים להגיע אליהם.

טיול לסין הוא אינו דבר של מה בכך. כשחושבים על טיול לסין צריך באמת לתכנן, לשמוע ולהחליט מהם המקומות והאתרים המתאימים ביותר לכל סוג של מטייל.

אתר המטיילים מארגן טיול מאורגן לסין באיכות יוצאת דופן.


התקשרו אלינו עכשיו - 052-9977710היסטוריה


סין היא מדינה בעלת היסטוריה מפוארת, מהמפוארות והעתיקות שקיימות. סיפורים רבים ואגדות נרקמו על נהרותיה, אגמיה ועריה המתחדשות. קיסרים קמו ונפלו, שושלות התחלפו לאורך אלפי שנים וסין שינתה את פניה לא אחת לנוכח מאבקים פנימיים ופלישות הרסניות מבחוץ.

פעם נפגשה סין בשבטי המונגולים מצפון ופעם עם גורמים מערביים עויינים שניסו להיכנס לסין ולשנותה מהקצה אל הקצה, כמו שנעשה באיזורים אחרים של העולם. בעקבות כך נקטו מספר קיסרים סיניים לאורך השנים במדיניות הבידוד סין מהעולם החיצון, וזאת על מנת לשמור על ציביונה ואופייה ההיסטורי והתרבותי של סין.

בשל בידודה החברתי, המסחרי והפוליטי סין הפכה למקום רווי מלחמות פנימיות שלאורך השנים הופרעו במלחמות עם מעצמות מחוץ שלא הפסיקו לנסות ולהיכנס אליה.

סין כיום

סין של היום היא בעלת אוכלוסייה מגוונת המונה יותר מ- 1.3 מליארד סינים והחל משנת 1949 היא נשלטת על ידי שלטון מרכזי אחד: "הרפובליקה העממית של סין", היושב בבירה בייג'ינג. מאז מלחמת האזרחים של 1949, שולטת ה"הרפובליקה הסינית" באי הסמוך טאייואן.

בבואנו להחליט לאיזה מקום בסין אנחנו רוצים לטייל נוצרת אצלנו בעייה אשר אנו קוראים לה "צרות של עשירים". הגיוון הנרחב במדינת ענק זו מאפשר לנו לתכנן את הטיול לסין במספר אופנים.


טיולים מאורגנים

אתר 'המטיילים' מארגן מספר רב של טיולים מאורגנים לחו"ל. לפני בחירת טיול מאורגן אנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות:

במה אנחנו רוצים להתמקד? כמה זמן יש ברשותנו? התקציב? מהם דרכי הגישה וההגעה לאתרים? סוגי תחבורה? האם במטוס, ברכבת או שמה באוטובוס? ועוד הרבה שאלות. בכל אופן אלו הדברים הראשונים שאנחנו לוקחים בחשבון. לכן, הרבה מאיתנו בוחרים לוותר על התענוג של התכנון, הלמידה המוקדמת ושעות של נבירה בספרי התיירות או במסך המחשב. במקרה של סין הפיתרון הקל יותר הוא טיולים מאורגנים לסין.

הרבה אנשים מחפשים טיול מאורגן לסין שיענה על הציפיות הגבוהות. מתוך עיון במסלולים של טיולים אלו ניתן ללמוד על המקומות שאליהם מגיעים והתרבויות שאותן נפגוש בדרך.


חופש המטייל במהלך הטיול

ישנם טיולים מאורגנים לסין בהם חופש המטייל הוא מוגבל והמדריך נמצא איתך צמוד בכל זמן הטיול. מצד שני ישנו גם טיול לסין קצת שונה, כזה שמאפשר יותר חופש למטייל. אמנם הכל מסביב מאורגן עבורך (תחבורה, מגורים, מסלול מחיר ומדריך) אך המטייל פחות מוגבל ונותנים לו את חופש הפעולה והיכולת להגיע למקומות קצת שונים מאשר מסלול הטיולים הסטנדרטי לסין. הכל תלוי ברצון, בבחירה ובדרך בה אנו בוחרים לצאת לטיול מורכב מסוג טיול לסין.


לסיכום

סין היא מדינה מרהיבה ביופייה עם מרחקים עצומים ושינויים רבים בנוף האנושי, התרבותי והגיאוגרפי. ישנו מספר רב של טיולים מאורנים לסין, כאשר כל טיול לוקח אתכם למסע שונה, לעולם אחר, מסתורי וחבוי. אין ספור אפשרויות נפרשות בפניכם ואני מבטיח לכם שלא תתאכזבו מאף בחירה.

בואו לסין!

לחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של טיולים מאורגנים לחו"ל.

לחצו כאן לקריאה נוספת בנושא פנג שואי - תורת המיקום הסינית! 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010