קמפינג בדרוםיש דרכים רבות לצאת אל נופש בישראל. אם אתם חובבי אירוח יוקרתי, הרי שממתינים לכם בתי מלון באיכות גבוהה שישמחו לפנק אתכם, וכן וילות וצימרים שונים. אבל אם אתם יותר בעניין של התחברות עם הטבע וחובבי טבע ולינה תחת כיפת השמיים, הרי שכנראה שתעדיפו לנפוש באמצעות קמפינג.

קמפינג בדרום כבר עשיתם? לינה בדרום במתכונת קמפינג היא החוויה האולטימטיבית לכל חובב קמפינג באשר הוא. אוויר מדברי קסום ומבושם, שמיים נמוכים וצלילי ורחשי המדבר, הם רק חלק מהחוויות המרכיבות את תחום הקמפינג במדבר. כל שנותר הוא רק לארוז, ולשים פעמיכם דרומה וליהנות ממה שהטבע המופלא מציע לכם.

מותחים אוהל
קמפינג בדרום הוא ללא ספק סוג של טיול חווייתי ושונה, גם למי שלא התנסה בטיול קמפינג בעבר. לא נדרשת לכך מיומנות מיוחדת, אלא רק אהבת הטבע, סקרנות לגלות ולטעום עוד מנופי המדבר המשכרים, וברוב המקרים זוהי תחילתה של מסורת שתחזור על עצמה פעמים רבות נוספות. היתרון הגדול של קמפינג במדבר הוא יכולת הניידות, ואם קבעתם מסלול טיול בו בכל לילה תלונו במקום אחר, עם אוהלים במדבר תוכלו לעשות זאת בקלות רבה במיוחד. גם אם החלטתם לתקוע יתד במקום אחד, תגלו כי בדרום ישנם מקומות רבים המותאמים למאהלים, המעניקים ציוד ואבזור שיקלו על הלינה בשטח.

ליל ירח מלא

קמפינג במדבר מתאפשר גם בעצם הבאת אוהלים פרטים שלכם, או ניתן להצטרף לאחד מהמאהלים הרבים הפזורים בו. במאהלים אלו תוכלו ללון באוהלים אותם מספק האתר, ביניהם מאהלים בדואיים עם מחצלאות ומזרונים, ובחלקם מקומות רחצה ושירותים, נקודות חשמל ואף מקררים לאחסון מזון.

חוויה לכולם

לינת שטח בדרום היא דרך לחוות את הטבע במלוא עצמתו, והיא מושלמת גם לילדים שילמדו את ערך הטבע, והחיים בסגנון של פעם. האווירה הקסומה, הבישול האיטי על גבי מדורה, פעילויות ליליות והאוויר הריחני, מעניקים עומק וערך רב לבחירת קמפינג בדרום כאמצעי בילוי. במתחמי הקמפינג בדרום תוכלו להקים מדורות או מנגל, המתאפשרים במקומות מיוחדים שיועדו לכך, ולהתחבר לטבע בכל האספקטים, הגופניים, הנפשיים והרגשיים.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010