תיק לטיולים


איך לבחור תיק לטיול הבא שלכם?

בחירה נכונה של תיק גב לטיולים היא חלק חשוב ובלתי נפרד מתכנון הנסיעה. עם זאת, ישנם כל כך הרבה תיקים ותרמילים המיועדים לטיולים, וזה יכול להיות מאוד מבלבל לנסות לבחור. לכן ריכזנו עבורכם את הטיפים הבאים, שהם המדע והמידע לבחירת התיק הטוב ביותר לטיולים.

תיקים לטיוליםבחירת תיק גב לטיולים זו משימה שדורשת שיעורי בית. אנו עומדים לחסוך לכם שעות של ארוכות של מחקר ולהגיש לכם על מגש של כסף את כל הפרמטרים והתכונות של תרמיל טוב במיוחד. תרמילים איכותיים הם כאלו שמחזיקים מעמד לאורך זמן במצב טוב ולא משנה מה הם עברו לאורך הדרך. כדי שהתרמיל שתבחרו יעמוד בכל מסע בהצלחה ויגן על הציוד שלכם במידה רבה, מומלץ שלא להתפשר על הפרמטרים הבאים:

עמידות בפני מים


תיק גב לטיולים צריך להיות עמיד בפני מים, במיוחד אם אתם מטיילים באזורים בהם ישנם מונסונים. כדאי מאוד שהחומר ממנו מיוצר התיק יהיה עבה, עמיד בפני מים ויתייבש מהר. ישנם חומרים אשר נרטבים מבחוץ אך החלק הפנימי שלהם נשאר יבש, וכאשר התיק שלכם מיוצר מחומר כזה, גם אם תתפסו בסופה קטנה, הבגדים והציוד שלכם יישארו יבשים והתיק עצמו לא יעלה עובש בגלל הרטיבות.

אפשרות נעילה

נעילת התיק בעת נסיעות או כאשר משאירים אותו בחדר מאוד חשובה ולכן כדאי לוודא שלתיק יהיו שני רוכסנים שניתן יהיה לנעול יחדיו בקלות על ידי מנעול. למרות שאולי פרמטר זה יכול להיראות כלא חשוב, אף פעם אי אפשר להיות זהירים מספיק, לא חסרים סיפורים. כאשר בוחרים מנעולים כדאי לשים לב שהם מאוד ידידותיים כך שיהיה אפשר לפתוח ולסגור אותם בקלות בעת בדיקות ביטחוניות כאלו ואחרות.

תאים מרובים ואחסון נוח

בטיול התאים בתוך התיק הופכים להיות החברים הכי טובים שלכם. בעזרתם אתם יכולים לפזר את החפצים האישיים שלכם ולקבל אליהם גישה נוחה יותר. כך לדוגמה את הבגדים אפשר לארוז בתא המרכזי, את הטלפון הנייד והארנק בתא קדמי, את הכפכפים לים בתא נפרד בצד וכיוצא בכך. כאשר יש מקום חיצוני לאחסון תוכלו להקפיד שהחפצים החשובים לכם יהיו כמה שיותר נגישים.

תמיכה לגב

תיקים לטיולים מיועדים להיות על הגב שלכם למשך שעות ארוכות, ימים על גבי ימים, לכן עליהם להיות נוחים לשימוש ולספק לגב שלכם את התמיכה הטובה ביותר. בחרו תיק עם מערכת גב מתקדמת והקפידו לבדוק שאותה מערכת גב נמצאת בתוך התיק ושהיא אינה כבדה, כדי שלא תכביד עליכם יותר מדי כשבתוך התיק יהיו בגדים וציוד.

ריפוד

כאשר אתם נושאים משקל כבד עליכם לעשות זאת בסטייל ולא פחות חשוב: בנוחות. לכן וודאו שלתיק שאתם בוחרים יש ריפוד. כלומר שרצועות הכתפיים מרופדות, כמו גם חגורות התמיכה השונות. כך תוכלו לשאת את המשקל של התיק בנוחות ולחלק את העומס בצורה שווה על הגב והכתפיים. ריפד יעזור גם להפחית את הלחץ שמפעיל המשקל ולכן הוא חשוב.

בחירת תיק לטיול זו משימה שדורשת היערכות. אם זו לכם הפעם הראשונה גשו לחברה בעלת מוניטין ובחרו תיק שעונה על כל הקריטריונים החשובים.


 

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010