ריינג'ריםריינג'רים חדשים והמהפכניים שמציגה חברת פולריס בשנת 2010

עבור קהילת חובבי הטיולים והרכיבה, "ריינג'רים" הפכו כבר מזמן לכלים האטרקטיביים ביותר בשוק. ריינג'רים מבית פולריס הם הכלים האלגנטיים ביותר ועם זאת האגרסיביים ביותר. מדובר בספינת הדגל של חברת פולריס העולמית, דגמים שעולים בכמה רמות על שאר המתחרים. הכלים הללו פופולאריים הן בקרב חובבי אקסטרים והן בקרב חקלאים המתשמשים בטרקטורונים במהלך עבודתם.

ריינג'רים
תמונה: אתר רזגל, משווק מורשה של טרקטורוני פולריס.


חברת פולריס מתייחסת לתחום רכבי השטח לא רק כאל עסק, אלא כאל עולם בפני עצמו. פולריס בעצם מובילה את התחום תוך כדי יצירת עוד ועוד דגמים שנועדו לשרת את הרוכבים ברחבי העולם. החדשנות הטכנולוגית היא שמצעדיה את החברה קדימה לאורך השנים הן מבחינת מיתוג והן מבחינת תוצאות עסקיות.

צפו בסרטון עם תחרות טרקטורונים בבוץ - ריינג'רים מנצחים!

רוח התחרות היא מנוע הצמיחה המשמעותי ביותר של חברת פולריס. המשבר הכלכלי לא פסח על תעשיית הרכבים ורחבי השטח. חברות רבות הקפיאו השקות של דגמים חדשים והמכירות הכלליות ירדו פלאים, שכן טרקטורונים עדיין נחשבים למוצר מותרות ברוב המדינות. למרות המשבר הכלכלי העמוק, בימים אלו יוצאת החברה עם שני דגמים חדשים של רכבי השטח מסוג "פולריס ריינג'ר".

דגמים חדשים מדי שנה

סגן הנשיא של החטיבת רכבי השטח של פולריס אומר "אנחנו ממשיכים לחדש באופן קבוע דגמי ריינג'רים שלנו ונמשיך להוביל את תחום ה-4X4 בעתיד". עבור חובבי טרקטורונים אין פה שום חידוש. פולריס מובילה את שוק הטרקטורונים כבר שנים ארוכות, כולל ריינג'רים כמובן, ואף חברה לא ממש מתקרבת אליה באיכות הכלים.
בשנת 2010 יוצאת חברת פולריס עם דגם הרינג'ר המהפכני והחדשני ביותר שיוצר עד היום. מדובר על פולריס ריינג'ר מדגם EV החשמלי.

ניידות מושלמת בשטח

פולריס ריינג'ר EV מבוסס על שלדה דו מושבית קטנה. מידותיו הקטנות יחסית של דגם זה מאפשרות להעמיד את הריינג'ר על ארגז המטען של טנדר , או על גרור בינוני. אין יותר כיף מזה. פשוט מחברים את הנגרר מאחור ולוקחים את הטרקטורון לאן שרק רוצים.

מבחינת סולללות, ריינג'רים חשמליים של פולאריס מצוידים ב8 סוללות של 12v , בעלות הספק כולל של 11.5 קילו ואט. ללא ספק מאגר חשמלי מרשים. המנוע החשמלי המותקן בריינג'ר שקט מאד ובנוי לעבודה ארוכה ורציפה. לפולריס ריינג'ר החשמלי כושר גרירה מרשים של 600 ק"ג. כושר העמסה של 250 ק"ג בארגז.
ולא רק זאת...

ביצועים מדהימים

לריינג'ר החשמלי טווח נסיעה של כ 75 ק"מ בין טעינה אחת לשנייה. מהירות נסיעה מקסימאלית של כ 35 קמ"ש.
הרכב אינו מיועד להתחרות בשטחי בוץ עמוקים ואינו בנוי לנסיעות אקסטרים. אבל המבנה והתכונות של הריינג'ר מתאימים כמעט לכל סוג עבודת שטח נדרשת.

לסיכום - בחברת פולריס לא נחים לרגע בכל הנוגע לרכבי השטח מדגמי ריינג'ר למיניהם. בנוסף לריינג'ר החשמלי, השקיעה חברת פולריס מאמץ משמעותי בכל קו מוצרי השטח מסוג ריינג'רים , ואת התוצאות רואים בשטח. עם תוצאות כאלו פשוט אי אפשר להתווכח.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010