מכירת זהב


בכתבה קודמת, פירטנו אודות היתרונות הרבים של קניית זהב במרוקו. בכתבה זו נצלול עמוק יותר לעולם הזהב, כולל התייחסות לזהב ישן ותכשיטים ישנים שאינם בשימוש. האם ניתן להרוויח מהם כסף?

•    מעוניין למכור תכשיט ישן שאינו בשימוש?
•    מחפש אחר קונה הגון?
•    רוצה תמורה שווה עבור הזהב שברשותך?


מכירת תכשיטים ישנים ומכירת זהב באופן כללי נפוצה מאוד בימינו. הרבה אנשים רוצים להיפטר מהתכשיט הישן של סבתא שכבר לא אופנתי ולקבל בעדו או ערך כספי או תכשיט מודרני יותר. מגוון חנויות תכשיטים ישמחו לקנות ממך את הסחורה במחיר סופר אטרקטיבי והגון. לנו הטיפים בשבילך איך לדעת אם אכן קיבלת את מה שמגיע לך.

סוגי הזהב השונים הקיימים בשוק

חשוב שתדע ותכיר את ערכי הזהב הקיימים בשוק לפני שאתה מבצע עסקה של מכירת זהב. כך תוכל לדעת אם אתה מקבל תמורה הוגנת עבור הזהב אותו אתה רוצה למכור.

זהב K14 – זהו הסוג הנפוץ ביותר. קוראים לו גם זהב 585. בספרות אלו הוא גם מוטבע על הזהב או התכשיטים. הוא מכיל 58.5% זהב טהור ו 41.5% תערובת של מתכות אחרות שהן לא זהב טהור.
זהב K18 – סוג קצת פחות נפוץ. נקרא גם זהב 750 וכך גם מוטבע. מכיל 75% זהב טהור ו25% תערובת של מתכות שונות.
זהב K24 – זהו זהב טהור לחלוטין. אין בו תערובות של מתכות אחרות מלבד הזהב עצמו וכמובן שהוא בעל הערך הגדול ביותר בשוק הזהב.

יתרונות של מכירת תכשיטים ישנים

קיימים הרבה יתרונות של מכירת זהב ומכירת תכשיטים ישנים. נמנה כאן את היתרונות המשמעותיים ביותר עבורך:

•    כשאתה מתעסק במכירת תכשיטים ישנים אתה יכול לקבל את הכסף עבור המכירה באופן מיידי ובמזומן.
•    תוכל למכור כל תכשיט בעל ערך שיש לך גם אם הוא ישן מאוד, שבור או אפילו מפורק לחלוטין.
•    תוכל להיפטר מתכשיטים שאינם בשימוש עוד עבור תכשיטים מודרניים ועכשויים.

כל שעלייך לעשות הוא לפנות אל חנות תכשיטים מוכרת ואמינה. אנחנו נכוון אותך ונענה לך על כל השאלות הנוספות שקיימות לך ויחד נוכל לבצע עסקה אשר תהייה משתלמת לשנינו.

אז איך יודעים למי למכור ומה לדרוש מאותו קונה

השוק מוצף בסוחרים אשר רוצים לשים את היד על הזהב שלך ולתת לך את התמורה הנמוכה ביותר על מנת להרוויח עליך. לכן, כשאתה מחליט על מכירת זהב או מכירת תכשיטים ישנים, אתה צריך להיות עם יד על הדופק ולשים לב מול מי אתה עומד. אנחנו מכירים מגוון חנויות ותיקות ואמינות בתחום מכירת זהב ומכירת תכשיטים ישנים ונוכל לתת לך את המענה ההוגן ביותר עבור הסחורה שאותה אתה רוצה למכור.

איך משלמים?

בד"כ משלמים או במזומן או בצ'קים ואפילו ניתן להחליף תכשיט ישן תמורת תכשיט חדש בעלי אותו ערך כספי. כך שאם תחליט לעשות את העסקה של מכירת זהב אתה בטוח לא תצטער וכנראה שגם שתחזור שוב לביצוע עסקאות נוספות בעתיד. ישנן חנויות שהן באמת הכי הוגנות ואמינות שיש.


 

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010