קוסטה ברווה


רצועת החוף קוסטה ברווה הנה רצועת חוף חלומית בחבל קטלוניה שבספרד. מדובר על אחד המקומות הייחודיים והיפים בעולם וזאת משום שהוא נשמר לאורך השנים כמו שהיה לפני עשרות שנים.

קוסטה ברווה נמצאת בנפת ז'ירונה אשר בצפון חבל קטלוניה, בשנות החמישים היה זה מוקד התיירות הפופולארי ביותר בעולם ובכל שנה היו מגיעים אליו מיליוני תיירים מכל רחבי העולם. רצועת החוף הייתה פופולארית בקרב מפורסמים ואנשי עסקים מכל רחבי העולם ורק כאשר גילו חופים נוספים הרצועה הפכה פחות עמוסה.

גם כיום, רצועת החוף נחשבת לאחת מרצועות החוף המבוקשות ביותר בעולם בקרב התיירים ולמעשה חבל קטלוניה (היכן שהעיר ברצלונה נמצאת) הוא המקום שמושך הכי הרבה תיירים אחרי בירת התיירות מספר אחד בעולם – פריז.

קוסטה ברווה

קוסטה ברווה – מה תוכלו למצוא שם?

אנשים מגיעים לרצועת החוף קוסטה ברווה כי היא מיוחדת במינה. לאורך כל רצועת החוף ניתן לראות פלאי טבע בדמות הרים מתנגשים עם המים, יוצרים צוקים ייחודיים שנראים כאילו נפלו אל תוך המים. במיוחד בשעת השקיעה זהו מחזה מרהיב של צבעים ומראות ואין ספק כי אחד הנושאים המדוברים ביותר בקוסטה ברווה הוא החוף הייחודי.

ברצועת החוף תוכלו לבקר במוזיאון של סלבדור דאלי (הצייר הספרדי המפורסם). מדובר על אחד מהמוזיאונים הייחודיים בעולם ובו מוצגות יצירות של דאלי מתקופות שונות בחייו. גם סלבדור דאלי וגם פבלו פיקסו נולדו וגדלו ברצועת החוף קוסטה ברווה ואין ספק כי הדבר הופך אותה למושכת עוד יותר.

מה אסור לפספס כשנמצאים ברצועת החוף קוסטה ברווה?

אם אתם נמצאים ברצועת החוף קוסטה ברווה, מומלץ שתשכרו רכב וזאת כדי שתוכלו לטייל בנוחות ממקום למקום. אם אין לכם אפשרות בררו על קווי האוטובוסים באזור.

מומלץ מאוד לבקר בכפרי הדייגים השמורים שלאורך רצועת החוף, אחד הפופולאריים שבהם הוא טוסה דל מאר ואליו מגיעים תיירים רבים מכל העולם. אם אתם רוצים לבקר בו בעונה שקטנה בואו בחורף.

מומלץ לבקר בעיירה סאן פליו דה גיסולס ובעיר פאלאפרוגל בה יש בכל יום ראשון שווקי אוכל נהדרים, בכפר טרונט תוכלו ליהנות מהמסעדות הטובות ביותר בכל ספרד ובכפר בגור תוכלו ליהנות מגלריות רבות ובוטיקים שמוכרים יצירות אומנות לצד בתי קפה ציוריים.

כל הכפרים שמורים היטב והם מציעים בתי מלון ייחודיים, בתי קפה שקטים ואורך חיים מאוד ספרדי, רווי נחת, הנאה ושקט.


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010