צימר יוקרתי


בכל ישוב בצפון כיום תוכלו למצוא צימרים, ישנם צימרים פשוטים מעץ עם אווירה רומנטית וישנם צימרים משודרגים יוקרתיים יותר. צימר יוקרתי הוא צימר בו תוכלו למצוא טכנולוגיות חדישות, ציוד יוקרתי ואביזרי נוחות נוספים שיהפכו את החווית החופשה שלכם למיוחדת במינה.

צימר יוקרתי הוא הדרך המושלמת ליהנות מחופשה זוגית ארוכה, הוא מאפשר ליהנות פי כמה וכמה מהחופשה וזאת משום שבדרך כלל אין שום צורך לצאת ממנו, הוא מתאים בעיקר לזוגות שחוגגים ירח דבש משום כך.

מה צימר יוקרתי יכלול בדרך כלל ?

אין סוג מסוים של צימר יוקרתי, הכוונה במונח הוא צימר אשר מאפשר לנו ליהנות ממותרות שאפילו בצימרים אין בדרך כלל. צימר רגיל יכלול מיטה, שידה, מטבחון, פינת ישיבה, אולי קצת פרחים ויין טוב. למעשה צימר רגיל צריך לספק לכם נוחות כשאתם ישנים בו ותו לא.

צימר יוקרתי הוא צימר בו בדרך כלל תוכלו ליהנות משירותים נוספים כמו טלוויזיה בכבלים, די וי די וסרטים איכותיים, מטבח מאובזר במיוחד, ארוחות בוקר מפוארות, נוף ייחודי לכנרת או להרים, ג'קוזי במרפסת סגורה אשר פונה אל הנוף, בריכה, שירותי מסאז', ספא, טיפולים ייחודיים, עיצובים ייחודיים.

צימרים יוקרתיים

כיום ניתן למצוא גם צימר יוקרתי משפחתי או למשפחה שלמה, צימרים אלה בנויים פעמים רבות בשני קומות ומטרתם לאפשר חופשה משפחתית אך גם לתת מרחב להורים כדי שיוכלו ליהנות מזמן איכות האחד עם השנייה.

כיצד יש לבחור צימר יוקרתי ?

בחירת צימר יוקרתי היא עניין מאוד אינדיבידואלי וזאת משום שלאנשים יש טעם שונה בעניין זה. בעיניי אנשים מסוימים הצימר היוקרתי ביותר הוא צימר מבודד בלב יער וללא מוצרי חשמל שיזכירו להם את הבית ואת חיי היום יום העמוסים ובעיניי אחרים צימרים יוקרתיים הם דווקא אלו הממוקמים בלב מושב ולצד ריחות של פרות ותרנגולות כשבחדר כל הציוד הטכנולוגי המאפשר להם ליהנות בחופשה מאותה הנוחות של הבית.

צימר יוקרתי עולה מן הסתם יותר כסף אך אין זה אומר שאתם לא צריכים לעשות השוואת מחירים בניהם. רצוי לבחון מהם השירותים הנוספים אותם אתם מקבלים בטרם בחירת צימר על פי מחיר בלבד.

אם הנוף חשוב לכם דעו שישנם כמה צימרים ייחודיים בצפון הארץ להם נוף ייחודי ואפשרות ליהנות מג'קוזי ובריכה המשקיפים אליהם. מדובר בצימרים יוקרתיים ומבוקשים במיוחד ולכן רצוי להזמין מקומות זמן רב מראש.


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010