צימרים עם בריכה


צימרים עם בריכה מהווים בילוי ממשי להרבה זוגות ומשפחות, המעוניינות לעשות חופשה אמיתית ומפנקת במיוחד גם בימי הקיץ הלוהטים, כשלאף אחד לא מתחשק לצאת מהבית הממוזג.

צימרים עם בריכה הם האופציה הטובה ביותר כאשר אתם רוצים להרגיש כמו מלכים אמיתיים, במיוחד אם זו בריכה פרטית. אין ספק שצימרים עם בריכה מעלים את ערכו של הצימר, ומהווים תוספת משמעותית לחוויות הפינוק והנופש שלכם, ממש כמו בבית מלון חמישה כוכבים, אם לא יותר. מעבר לכל הפינוקים שהצימר מעניק לכם, תיהנו גם מהבריכה היפה שמקנה תחושת רוגע עילאית ומשפיעה על איכות החופשה.


צימרים עם ברכה


בחירת צימר עם בריכה


החלטתם שאתם רוצים בחופשת הקיץ הזו- צימר עם בריכה. מאיפה מתחילים, ואיך יודעים איזה צימר עם בריכה לבחור? הרי כל אחד מהצימרים נראה יותר מפנק, יותר מרגש ויותר כייפי לשחות ולהשתכשך בו...זו באמת החלטה קשה, אך כמו בכל בחירת צימר, יש להיות ממוקדים ולהחליט איזה צימר עם בריכה בוחרים, לפי מספר קריטריונים. דבר ראשון, עוד לפני הבריכה, צריך להחליט באיזה איזור בארץ רוצים לנפוש. שנית, בודקים מהו טווח המחירים בו ניתן לעמוד מבחינה כלכלית, ורק לאחר מכן, לאחר הסינון, לבחור איזה מבין הצימרים נראה לנו הטוב והמושקע ביותר.

בריכה - פינוק אמיתי


יש מגוון רחב של בריכות בצימרים. חלקן קטנות ואינטימיות, חלקן גדולות, וניתן ממש לשחות בהן ולעשות כושר, וחלקן בינוניות. לא משנה באיזה גודל הבריכה שלכם, ההנאה וההשתכשכות במים הצלולים מרגיעה את הנפש ומהווה פינוק אמיתי של חופשה אמיתית, במיוחד כשלאחר מכן ניתן להשתזף ולהתרענן עם אחד מפירות העונה – תפוזים, קלמנטינות, אפרסקים או מלון.

בהחלט כדאי ומומלץ לשקול את האופציה של בחירת צימר עם בריכה, החוסכת נסיעות לים הקרוב או למסלול טיול עם בריכות מים...

טווח מחירים

האם צימרים עם בריכה עולים יותר בצימרים בלי בריכה? לא בהכרח. צימרים עם בריכה גדולה יחסית, יכולים לעלות קצת מעל הממוצע (בסדר גודל דל 900-1000 שקלים ללילה באמצע השבוע), אך ברמת העיקרון רוב בעלי הצימרים לא מעלים את מחיר בקתת הצימר באופן משמעותי, רק בגלל הבריכה, וזו זיבה נוספת מדוע כדאי להוסיף את הפינוק הזה, כשבוחרים צימר לחופשה הבאה שלכם ושל המשפחה כולה.


 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010