ספרד עם ילדים


היכן מבקרים בטיול של ספרד עם ילדים?

יש לו מעט אתרים בעולם אשר כדאי לבקר בהם כאשר אתם יוצאים לטיול עם בני המשפחה שלהם, שחלקם גם ילדים על פי רוב. אחד מן הבולטים שבה הוא ללא כל צל של ספק – ספרד. אז החלטתם שאתם יוצאים לטיול בתוך ספרד עם ילדים? קודם כל, מדובר על בחירה מעולה, שכן ספרד היא מדינה מושלמת לטיול עם הילדים שלכם. מדובר על מדינה שבה התיירות מפותחת מאד, ובפרט התיירות המשפחתית לצורך הענין. יחד עם זאת, מומלץ בחום למפות מראש את האתרים אשר בהם אתם תבקרו. הדבר חשוב, שכן תכנון מוצלח של טיול בתוך ספרד עם ילדים, יאפשר לכם להכין מראש את הילדים לכל האתרים אשר בהם אתם תבקרו, לבחור כרטיסים מראש, לקבל מידע מלא על כל אתר ואתר, ובעצם להית מוכנים לגמרי לטיול.

אז אילו אתרים מומלצים?

יש כמה אתרים שמומלץ לבקר בהם, במהלך הטיול של ספרד עם ילדים. אחת מהאטרקציות המומלצות ביותר, היא טיול בכדור פורח. אמנם ברוב מדינות אירופה (וגם בישראל) יש אפשרות לצאת לטיול בכדור פורח, אולם הנוף הספרדי הייחודי הוא באמת יוצא דופן, וכשהוא נשקף מהגובה של הכדור הפורח – מדובר על מראה עוצר נשימה, והילדים כמובן נהנים מהגובה הרב והחוויה של שהות בכדור הפורח. לרוב, כדאי לבחור את המתחמים שנמצאים בצפון ספרד באזור קטלוניה, שם הנופים מדהימים במיוחד.

עוד אטרקציה שמתאימה לטיול של ספרד עם ילדים, היא של הפלגות הצפייה בלווייתנים. הפלגות אלו יוצאות לרוב מהקצה השני של ספרד - מהחופים אשר קרובים למעבר של מיצר גיברלטר. מדובר על שיט שאורך מספר שעות, ובמהלכו אתם יכולים לצפות בלהקות של לווייתנים אשר חוצים את הים התיכון לכיוון האוקיאנוס האטלנטי.

עוד שפע של אפשרויות

כמובן, שיש עוד שפע של אטרקציות שאפשר לערוך במסגרת הטיול של ספרד עם ילדים. מומלץ בכל מקרה תמיד לשתף את הילדים שלכם באטרקציות השונות, וגם להתאים אותן לתחומים שהילדים שלכם אוהבים, וכך תוכלו ליהנות מטיול חווייתי במיוחד, וליהנות מהגיבוש המשפחתי.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010