לינת שטח בדרום


מדינת ישראל מציעה לכולם אתרי נופש רבים ומגוונים כמעט בכל אזור ואזור בארץ, החל מהצפון, דרך המרכז ועד לדרום הארץ. לכל אזור ייחוד משלו ואטרקציות מעניינות שכדאי לבלות בהן במהלך הנופש. אחת מהאופציות לנופש נעים באופן מיוחד היא לינת שטח בדרום.

לינת שטח בדרום היא צורת נופש די שכיחה בקרב משפחות רבות בארץ. אם גם אתם רוצים להתנסות בצורה ייחודית זו של חופשה תוכלו למצוא מקומות רבים בדרום הארץ שיענו להגדרה של לינת שטח בדרום. ראשית תוכלו למצוא מקומות קמפינג שיש בהם חיבור לחשמל ומים ותוכלו להתחבר אליהם כשאתם מקימים את האוהל שלכם או כשאתם מגיעים עם הקרוואן שלכם לשטח. יש גם מקומות מסודרים אחרים המיועדים לארח אתכם בלינת שטח עם אטרקציות רבות.

לינת שטח בדרום – חאן דרך הבשמים

הלינה בחאן דרך הבשמים נעשית באוהלים ובחושות. אתם מקבלים מזרנים לרכך את הגב אבל עליכם לדאוג לשקי שינה או למצעים כפי שאתם רגילים. במקום תמצאו מקלחות וחדרי שירותים שיעמדו לשרותכם בכל עת, תוכלו לבשל לעצמכם את הארוחות שלכם או להזמין אוכל במקום. גם ארוחת בוקר וגם ארוחת ערב בתיאום מראש. חאן דרך הבשמים נמצא בסמוך למושב צופר שבערבה והוא ממש על אם הדרך שהיתה בימים עברו דרך הבשמים הנבטית שחיברה בין אפריקה לאסיה.

לינת שטח בדרום - נופים ואתרים

כשאתם מצטרפים ללינה בחאן דרך הבשמים אתם נחשפים לעולם שלם של ריגושים שעדיין לא חוויתם כמותם. נופי המדבר המדהימים יקדמו אתכם כשתגיעו לציר דרך הבשמים העתיקה. במקום תוכלו ליהנות מפעילויות ענפות לילדים, פעילויות יצירה, סדנאות וארוחות קבוצתיות באוהלים בדואים על פי מיטב המסורת המדברית. תוכלו ליהנות גם מצפייה בנביעות של מים תרמים חמים המתרחש בקרבת מקום.

לינת שטח בדרום – גם לזוגות

לינת שטח בדרום מתאימה גם לזוגות ולא רק למשפחות. זוגות יוכלו ליהנות ממקום לינה פרטי ושקט, מטיולי שקיעה מרהיבים ומארוחות מדבריות מקסימות. לינת שטח מתאימה לכל מי שרוצה ליהנות מן השקט של המדבר, מאין ספור כוכבים בלילה ומסיפורים קסומים אודות מסורות עתיקות.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010