לופט


קטגוריות לחיפוש אחר לופט
השוואת לופטים יכולה להיות משימה קלה ומוצלחת במידה ומשתמשים בקטגוריות הנכונות. סינון גס וראשוני מתבצע לפי השאלה מה מחפשים. יש דירות בכל רחבי הארץ ולצדן חדרי קריוקי וחללים תעשייתיים שעברו הסבה ליחידות מגורים. הגדרה של צרכים ומטרות היא חלק חיוני בחיפוש אחר חלל מן הסוג הזה. רק כך ניתן למנוע הוצאות בלתי רצויות ולהבטיח התאמה לדרישות.

לאחר הגדרה וסינון ראשוני ניתן להיכנס לעובי הקורה ולשאול מה בעצם אנחנו מחפשים בלופט. האפשרות היא השכרת מקום עם חדרי שינה בלבד או עם בריכה, ג'קוזי, הוט טאב, הפעלות, חצר, מרפסת, גינה, גג, שולחנות סנוקר, קונוסולות משחקים ועוד. האבזור הוא חלק חשוב מהאירוע ויש לו משמעות בעיקר במסיבות רווקים, רווקות או ימי הולדת.

איזור, יישוב וטווח מחירים
השלב השלישי בחיפוש אחר לופט הוא סינון לפי איזור ויישוב. יש בעלי אירועים המעוניינים לשכור מקום בעיר רחוקה ולהזמין אליה את החברים ובני המשפחה, אולם יש כאלה שמעדיפים להישאר קרוב לבית. קשה להכריע בצורה חד משמעית בשאלה מה עדיף ולכן גם כאן הכל תלוי בתחומי העניין. באופן עקרוני, אולמות ומקומות לאירועים פרוסים בישראל מרמת הגולן ועד אילת. אין סיבה להגביל את אופי האירוע בגלל מקום גיאוגרפי או לוותר על אטרקציות מסוימות.

בשלב הרביעי והאחרון של חיפוש אחר לופט מבצעים השוואה לפי טווח מחירים. הקטגוריה הנמוכה כוללת מחירים של 500-1,500 ש"ח בממוצע ללילה. לופט מן הסוג הזה יכול להתאים למסיבה עם מספר משתתפים מצומצם, אך לא לאירועים אליהם אמורים להגיע מאות אנשים. גם באירועים פרטיים כמו בר מצווה, בת מצווה או חתונה עדיף להשקיע במקום מכובד. המחירים מושפעים מהאבזור בתוך המקום ומהפינוקים סביב המתחם.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010