טיול משפחות בספרד


טיול משפחות בספרד

כאשר אתם מתכננים לצאת לטיול לחו"ל עם בני המשפחה שלכם, יש לו מעט יעדים אטרקטיביים אשר מומלץ לטוס אליהם ולבלות בהם בצורה נפלאה. אחד מהם ואולי הבולט מכולם הוט טיול לספרד. אין זה סוד, כי ספרד היא מדינה אשר נחשבת לאחת מן הפופולאריות והמומלצות ביותר לטיולי המשפחות. טיול משפחות בספרד יכול להתמקד בפארקי השעשועים המרתקים אשר קיימים במדינה. טיול משפחות בספרד יכול להתמקד בערים כמו ברצלונה ולכלול ביקור במוזיאוני הילדים המפורסמים של ספרד. מכיוון שיש בספרד לא מעט מצודות טירות ואתרי טבע, גם טיול משפחות בספרד שיכלול השכרת רכב וטיול עצמאי ברחבי המדינה, יתאים מאוד למשפחות עם ילדים כמעט בכל הגילאים.

יעדים מומלצים עבור טיול משפחות בספרד

את בחירת היעד עבור טיול משפחות בספרד  מומלץ לעשות בהתאם לסוג הטיול שבו מעוניינים. האם זה טיול הרפתקני או טיול של בילויים עירוניים להעשרת החוויה התרבותית של הילדים? אזור הפיראנים בצפון ספרד יתאים לטיולי טרקים עם הילדים, אייגס טורטס היא שמורת טבע, שגם כן מאוד מומלצת לטיולים משפחתיים. עבור אוהבי הערים, ברצלונה ופיגרס הן הערים המומלצות ביותר עבור מתכנני טיול משפחות בספרד, מכיוון שבהן ממוקמים מוזיאון הצעצועים, מוזיאון דאלי, הפארק המפורסם של גאודי ועוד מבחר אתרי תרבות מרתקים.

אילו אפשרויות תחבורה קיימות עבור מתכננים טיול משפחות ספרד

ספרד אינה מדינה גדולה מדי ולכן לא נדרשות טיסות פנים על מנת להגיע בקלות ממקום למקום. אם מדובר על טיול מחוץ לערים, אפשר לשכור רכב ולצאת למסלולי טיול שיכללו ביקור בפארקים, בשמורות במוזיאונים ובטירות ואם מדובר על חופשה עירונית, תחבורה ציבורית נוחה שמאפיינת את רוב מדינות אירופה, תעמוד לשרותכם גם בספרד.

טיול משפחות בספרד שיתמקד בברצלונה

בברצלונה טיול משפחות יוכל לעבור בין מופעי מזרקות הקסם לבין פארק גאודי המפורסם. ברצלונה מציעה גם אוטובוס תיירים עם גג פתוח שמאפשר לסייר בעיר בנוחות רבה ולרדת בכל מקום שרוצים. חשוב לא לפסוח על מרגש הכדורגל האגדי קאמפ נואו שישאיר רושם מיוחד על ילדים שאוהדים את הכדורגל.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010