הפירינאים הספרדיים


הפירינאים הספרדיים – טיולים לאוהבי טרקים

מחפשים מקום מופלא לבלות בו את החופשה הבאה שלכם בחו"ל? יש יעד שייתן לכם גם מעבר לזה - הפירינאים הספרדיים הם רכס של הרים שמתפרש בין ספרד לצרפת ובא נמצאת גם נסיכות אנדורה הקטנה. רכס הרים זה נחשב לאחד מהמקומות הקסומים באירופה. תמצאו ברכס זה יערות ענקיים, נהרות גדולים ואגמים רבים בסגנון אגמי האלפים השוויצרים. ברכס זה ניתן לבקר בכמה וכמה אופנים – בטיולים רגליים לאוהבי הטרקים ולמיטיבי לכת, לאוהבי טיולי השטח עם ג'יפים או טרקטורונים וגם למשפחות עם ילדים. המקום מתאים לכל הרכב של תיירים.

הפירינאים הספרדיים – אין ספור מסלולי הליכה נפלאים

לאלה מבינכם שאוהבים לצאת לטיולים רגליים הפירינאים הספרדיים הם חלום רטוב. ברכס הרים זה ניתן למצוא אין ספור מסלולי טיול רגליים בכל רמות הקושי ובכל סוגי הנופים. האזור כולו רווי בכפרים ועיירות ציוריות, שווקים ססגוניים ובאוכל המיוחד לאיזור זה של ספרד המכונה קטאלוניה. טיול באיזור זה יכול לכלול לא רק מסלולי הליכה מעניינים ומסעירים אלא גם שייט על נהרות או רפטינג מסעיר וכדומה.

שישה ימים של טיול באזור הפירינאים הספרדיים

טיול מקיף באיזור הפירינאים הספרדיים יכול להימשך שבוע ימים. היציאה לטיול היא בדרך כלל מן העיר ברצלונה שממנה יוצאים לעבר ההרים. בהמשך עולים לפארק נסיונל דה אורדסה ומגיעים לפסגות הפירינאים של ארגון. משם ממשיכים לקניון אנסיקלו ועושים תצפית על פסגות ההרים ויורדים לעמק המפורסם – עמק ארן.

בטיול רגלי ניתן יהיה להגיע לעיירה מונטגריי ששימשה כמקום הצלה ליהודי צרפת שברחו בתקופת הנאצים וחצו את הפירינאים לעבר ספרד שהיתה ניטראלית במלחמה. וכך ממשיך הטיול מקניון לקניון ומטרק לטרק בהנאה צרופה עד לסיומו.

הפירינאים הספרדיים – עם טיול מאורגן

אם ברצונכם לחוות את הפירינאים הספרדיים באופן ממצה ומקיף מומלץ להרשם לטיול מאורגן שידריך אתכם במקום. אם אתם מיטיבי לכת הדבר מובן מאליו, שכן רוב המטיילים מעדיפים לעשות זאת בקבוצות וכך ניתן לטייל יחד עם אנשים הנהנים מאותם דברים שאתם נהנים. טיול מאורגן לאזור זה יאפשר לכם חוויה מלאה של מלאה.

 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010