מסעדות בתל אביבתל אביב היא עיר ממש גדולה ויש מלא מסעדות בתל אביב, מועדונים, ברים, פאבים, פארקים, חנויות, בתי קפה ומה לא. יש את הטיפוסים שחייבים להיות מחוץ לבית כל הזמן, כלומר לא אוהבים להיות כל היום ולשוטט במקומות כמו פורום תל אביב. לא מדובר בקטע של שעמום או בצורך מיוחד בתשומת לב, יש אנשים שפשוט אוהבים להיות בחברת בני אדם אחרים, לא משנה באיזה הקשר. עבור אנשים כאלו תל אביב היא מקום אידיאלי.

העיר הזאת מאוד מתאימה לאנשים כאלו, כי היא עמוסה באנשים שונים ומשונים ותמיד יש אנשים חדשים להכיר. לפני כמה זמן הגיע אלי לביקור חבר מחוץ לארץ שעובד בצרפת בתור שף. בהתחלה חשבתי שהרבה להפתיע אותו אי אפשר, שכן יש לו פורום מסעדות עולמי והוא מעודכן בכל הדברים החדשים. כשהוא אמר לי שהוא בא לארץ לשבועיים וחצי מאוד שמחתי כי לא התראינו הרבה זמן אבל מצד שני לא ידעתי באמת איך אני אמור לשעשע ולבדר אותו כל כך הרבה זמן.

אה, ועוד קטע שצריכים להזכיר, כשאני ביקרתי אותו בבוסטון, הוא פינק אותי חבל על הזמן- הכין לי אוכל, שאפילו מסעדות בתל אביב לא מגיעות לרמה הזאת. ולקח אותי למסעדות בבוסטון ובפרברים של בוסטון בכל מיני חורים אבל חורים מיוחדים. מסתבר ששנינו זכרנו אחד לשני חסד נעורים מהימים שהיינו יושבים וחורשים ביחד כל ה-3 שנים האחרונות של התיכון. ממש הכול היינו עושים ביחד-מבחנים, עבודות, תרגילים, שיעורים וכדומה.

בקיצור, מר כרמל היקר מגיע לארץ ולא ממש ידעתי איך אני גומל לו על האירוח החם בבוסטון לפני שנה וקצת. לא סתם הזכרתי כאילו במקרה בהתחלה שיש המון מקומות מכל הסוגים והמינים בתל אביב. כי באמת חשבתי לקחת אותו למועדונים, מסעדות בתל אביב, ברים טובים, חנויות בגדים אבל וואלה, לא ידעתי בדיוק לאן כדאי לקחת אותו. בסוף, אחרי המון מחשבה החלטתי לקחת על עצמי אתגר קטן. ידעתי שהחבר שלי הוא שף וחובב אוכל. אז למה לא להפתיע אותו בדיוק בקטע הזה?

מצד שני, זה דיי אתגר ואחר כך חשבתי על זה שבעצם בתת מודע שלי בגלל זה כל הזמן התחמקתי מהתחום הזה כי חששתי שאני יאכזב אותו בגלל שהוא שף כזה טובה ומבין באוכל. מה שהכריע את הכף בסוף זה גם העניין של האתגר שהכניס אותי למתח חיובי וגם הרעיון אם שאני מצליח להפתיע אותו במגרש הביתי שלו, מה שנקרא, הוא מאוד יעריך את זה.

חרשתי טוב טוב את האינטרנט ומצאתי פורום מסעדות בתל אביב שהיה נראה לי ממש טוב ועם המון המלצות ומאוד פעיל מכל מיני בחינות-כמות משתמשים, קצב העלאת התוכן, איכות התוכן וכדומה. בקיצור, התחלתי לחפש באתר אחר של מסעדות, כל מיני חיפושים למסעדות שבעצם יהיו מאוד אקזוטיות ומיוחדות. בעיקר מקומות שהם כזה שיגעון של איזה שף ממש טוב וידוע, אנשים שהלכו עד הסוף עם האהבה שלהם לאוכל.

וככה, אחרי שמצאתי באתר, חיפשתי את השמות בתוך פורום מסעדות בתל אביב (נמצא בתוך פורום תל אביב החדש) שמצאתי וראיתי מה הגולשים כתבו עליהם ואיתרתי את המקומות הכי חמים בעיר. מיותר לציין שהצלחתי, אחרת לא הייתי כותב את זה בגאווה כזאת גדולה, עברנו שבוע מדהים וחברי הטוב נדהם לגלות שהאוכל בתל אביב מאוד מגוון, מפתיע וטוב הרבה יותר מהרבה מסעדות בעולם.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010