פולאריספולאריס – חברת הטרקטורונים הטובה בעולם.

היום זה כבר ברור ואין עוררין על כך - חברת פולאריס היא החברה המובילה בעולם בייצור ושיווק של רכבי שטח וספורט מסוגים שונים. החברה מייצרת חלקי חילוף איכותיים ומגוון של אביזרים נלווים. המוצרים של החברה כוללים אופנועי שלג, טרקטורונים, ריינג'רים ועוד. החברה מוכרת את מוצריה בארה"ב, קנדה, ישראל ואירופה, היא מתחדשת כל העת ומציגה דגמים חדשים ומשופרים. תחום התמחותה של פולאריס הוא של טרקטורוני ספורט, כלים מהירים, יציבים, היכולים לנוע בתנאי שטח קשים.

>>צפו בביצועים המדהימים של כלי פולאריס.

חברת פולאריס משקיעה בטרקטורונים המון מבחינת טכנולוגיה, מראה, ביצועים וחדשנות. בשנת 2010 היא מציגה דגמים דו מושביים כמו "פולאריס טורינג XP 550 ", ו”XP 850” . מספר הדגם הוא נפח המנוע שהוא עוצמתי ובנוסף בדגמים אלו יש שלדה חדשה וחזקה. הדגמים הם בעלי מראה חדשני ומצוידים במערכת בלימה משוכללת. יש בהם מושב אחורי מתכוונן והזרקת דלק ממוחשבת. הכלים כוללים גם מערכת מתלים ובולמים ברמה גבוהה. סוג המנוע הוא XP הידוע והוא ממוקם לאורכו של הטרקטורון. באופן זה הטרקטורון צר יותר ונוח לישיבה. הטרקטורונים החדשים כוללים מערכת היגוי חשמלית.

פולאריס חדשיםבדגמים החדשים של פולאריס אנו רואים שיפורים נוספים כמו טרייל בוס, סקרמבלר 500 ועוד. הכלים שודרגו מבחינת מראה , חומרים, שילדה ומערכות שונות כמו הבולמים. אלו טרקטורונים איכותיים עם ביצועים ברמה גבוהה ביות ובמחירים נוחים. החברה מייצרת גם ריינג'רים לטיולים ולחקלאות היכולים לבצע משימות קשות בשטח ולגרור משקל רב. בשנת 2010 הציגה החברה ריינג'ר בדגם פורץ דרך שהוא מדגם חשמלי. ריינג'ר זה קטן יחסית ואפשר להעמיס אותו על טנדר או לחבר אותו עם נגרר. הריינג'רים האלה הם בעלי שמונה סוללות של שתים עשרה וולט וההספק החשמלי שלהן מעולה. בנוסף יש לחברה מוצרי רינג'רים נוספים באיכות מעולה.

החברה האמריקנית נוסדה ב-1954 והיא ממוקמת במינסוטה היא ייחודית בכך שהמהנדסים שלה עצמם הם רוכבים נלהבים. החברה מקפידה על ערכים ואתיקה ועובדיה צריכים לדעת לעבוד בצוות, לשאוף למצוינות , לדעת לפתור בעיות מורכבות ועוד. בשנות השבעים פולאריס ייצרה אופנועי שלג ובשנות השמונים את רכבי ה-ATV. החברה בעלת ניסיון, וותק ומותירה את מתחריה הרחק מאחור מבחינת רמת ייצור, חדשנות טכנולוגית ועיצובים עדכניים של הכלים. החברה קיימת כבר מעל חמישים שנה בזכות רמת מוצריה, איכות ללא פשרות ושירות מעולה. רוכבים מקצוענים רוכשים את מוצרי החברה בלבד בידיעה שהם מקבלים מוצר מליגה אחרת.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010