פורטל אמא אדמה


החיבור אליי ולעצמי

העולם אשר בחוץ מעמיד אותנו בפני אתגרים, כמעט כל הזמן. עם חלק מהם נצליח להתמודד כראוי. עם חלקם – ככל הנראה שלמרות הכל, קצת פחות. כל אחד מן האתגרים הללו אשר מצפים לנו במהלך מסלול החיים שלנו, ילמד אותנו משהו עלינו, יסייע לנו בהתפתחות האישית ויביא אותנו ליכולת התמודדות טובה יותר בפעם הבאה כאשר נעמוד באותו מצב בשנית. על מנת שניתן יהיה באמת ובתמים לבצע ניתוח מצב טוב, מתוכו נוכל לצמוח, עלינו להתחבר לעצמנו, ולפעמים להתנתק מן העולם אשר מקיף אותנו כל העת, וכל זאת בכדי להשקיע זמן איכות באדם שהכי חשוב לנו - עצמנו. פורטל אמא אדמה שוטח בפניכם מגוון גדול מאוד של פתרונות ראויים לעשות את זה טוב, תוך התאמה לצרכיכם באופן הטוב ביותר שיש.

מאגר מידע איכותי ומקצועי בפורטל המוביל בתחום

פורטל אמא אדמה הוא מאגר מידע מיוחד וגדול. כל אחד ואחת מאיתנו ימצאו דרכם הרוחנית בקלות, את האנרגיות והדרכים המתאימות להם. הזקוקים לטיפול מקצועי וליחס אישי שימוקד רק בהם, יוכלו בוודאי למצוא בפורטל אמא אדמה מדריכים להתפתחות אישית ,מטפלים הוליסטיים, גרפולוגים, מאמני מדיטציה, אסטרולוגים מיומנים ביותר, ואף מתקשרים. יש כאלו שיעדיפו תמיכה קבוצתית. הם ישמחו לגלות באתר לסדנאות הילינג, תזונה, הכוונה רוחנית, רפלקסולוגיה, וסדנאות נוספות טובות ומרתקות.

שירות נפלא למטופל ולמטפל באמא אדמה

במאגר המידע האדיר הזה, שבפורטל אמא אדמה, תראו לוח מודעות, בו תוכלו לאתר צימרים, מכוני ספא, ספרי רוחניות ומיסטיקה, ושמותיהם של מתקשרים, מטפלים וסדנאות שונות מתחומים מרתקים כאלה ואחרים. הלוח הזה יכול לשמש גם מדריכים ומטפלים, כי הוא כולל רשימה של כיתות להשכרה, ציוד, קליניקות לטיפולים ועוד. פורטל אמא אדמה נותן את המידע הנ"ל גם למטופלים וגם למטפלים שבינינו.

פורטל אמא אדמה – מקבלים מענה מצוי לשאלות שונות

פורטל אמא אדמה מכיל גם פורומים רבים אשר פתוחים לשאלותיכם. קיימים אנשי מקצוע טובים אשר ישיבו לכם, בין אם אתם תוהים לגבי פרשנות לחלום כלשהו שחלמתם, ובין אם אתם מעוניינים למצוא מתכון טבעי ומיוחד.


גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010