מלון בפויאנה ברשוב


מי צריך למצוא מלון בפויאנה ברשוב?
אין זה סוד כי בשנים האחרונות הישראלים גילו את רומניה ומצביעים ברגליים מדי שנה בשנה. האמת היא כי בהקשר זה ניתן להצביע על העובדה כי יותר ויותר ישראלים אשר מעוניינים לטוס לרומניה לצורך בילוי של חופשה מושלמת, מחפשים קודם כל מלון בפויאנה ברשוב. אבל השאלה הנשאלת היא בעצם למה דווקא בפויאנה ברשוב? מה כל כך מיוחד בעיירה הזו שרבים רוצים לבקר בה? פויאנה ברשוב היא עיירת סקי אשר נמצאת על רכס הרי הקרפטים, מרוחקת כשעתיים נסיעה מבוקרשט עיר הבירה של רומניה. בשנים האחרונות, עם העליה ברמת התיירות ברומניה, החלו יותר ויותר ישראלים ותיירים נוספים, להגיע לעיירה זו למטרה אחת - הסקי.

אז מה חשוב לבדוק?
לכן, כשאתם מחפשים מלון בפויאנה ברשוב חשוב לזכור שהמטרה שלכם היא כמובן לצאת לחופשת סקי מפנקת במיוחד. לכן, כדאי לראות שכאשר אתם בוחרים מלון בפויאנה ברשוב - הרי שהמלון גם יוכל להציע לכם במידת הצורך ציוד סקי למכירה או להשכרה. כדאי לוודא גם מהו המרחק של המלון מאתרי הסקי השונים. רובם אמנם מרוכזים באותו אזור ממש, אך חלקם נמצאים מעט מבודדים.

מהו המחיר של המלון?
כשאתם רוצים לבחור מלון בפויאנה ברשוב כמובן שיש חשיבות למחיר. בעיקרון, המחירים של מלון בפויאנה ברשוב הם זולים מאד ביחס לכל מה שאתם מכירים, ובוודאי ביחס לעיירות סקי במדינות כמו איטליה ואוסטריה. הסיבה היא שרומניה היא מדינה שעדיין מתפתחת מבחינות רבות, ולכן המחירים הם עדיין נוחים. זה לגמרי ריאלי למצוא מתחם שבו המחיר הוא פחות מ200 ש"ח לאדם בלילה, כאשר מדובר על בית מלון בדירוג שלושה כוכבים.

חופשת סקי במחיר משתלם
כעת אפשר להבין מדוע ישראלים רבים מחפשים מלון בפויאנה ברשוב. מדובר על אחת מעיירות הסקי הזולות ביותר שיש באירופה. כאשר אתם מוסיפים זאת לעובדה שגם הטיסות לרומניה הן זולות יחסית - הרי שאפשר לצאת לחופשת סקי במחיר שווה לכל נפש. כמובן שהמחירים יורדים עוד יותר כשהאביב מגיע, וזה בהחלט יכול להיות שיקול מרכזי.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010