מוהל בוהל


מי אמר שאין גן עדן? כאשר תראו את מוהל בוהל תבינו שלא רק שיש גן עדן, הוא רחוק מכן רק מרחק טיסה של כמה שעות. האי הנהדר מוהל בוהל שנמצא בתחום שטחה של הפיליפינים, שהיא עצמה ארכיפלג אדיר ממדים, הוא האי הכי קסום שיש. האי הזה מושך אליו תיירים רבים שנהנים מכל רגע ורגע כי יש בו פשוט הכול. הוא יכול להיות השיא של הטיול שלכם ולמעשה כל אחד יאהב אותו כי הוא מתאים לכל סוגי המטיילים. מה אפשר לעשות בו שהופך אותו לכל כך אטרקטיבי?

המקום הכי טוב לצלול

באי מוהל בוהל ניתן לעשות הכול מהכול. אם אתם רוצים לצלול זה המקום בשבילכם. תוכלו לצלול עם מדריך בכמה חלקים של האי ומה שתראו מתחת לפני הים יכול להיות שיהיה אפילו יותר קסום ממה שתראו מעליו. השוניות המדהימות שיש באי יהפכו את חווית הצלילה שלכם לכל כך מהנה כך שתתאהבו בתחום גם אם לא אהבתם אותו לפני כן. דגים שונים בכל מיני גדלים וקבוצות צלילה כה רבות עם סוכנויות במחירים נוחים במיוחד יהפכו את הטיול שלכם לרטוב במיוחד.

אוכל טוב וחיי לילה תוססים

שלא תחשבו שמוהל בוהל הוא מקום רק לצוללנים. אם אתם רוצים לבלות ולהרגיש מה הם חיים מערביים אתם יכולים ליהנות מחיי הלילה הכי טובי בפיליפינים. התרבות המקומית כבר הבינה מה מושך את התיירים שמגיעים מכל העולם ולמעשה אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו לא מעט פאבים ומועדונים בכל יום ויום. המחירים הזולים יגרמו לכם לחייך בכך רגע ורגע כי אתם פשוט תחיו בסרט. מוהל בוהל תהיה הסצנה הכי טובה בסרט שנקרא הפיליפינים ואין שום סיכוי שאתם מפספסים אותו!

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010