טיסות לפיליפינים


הפיליפינים הוא אולי גן עדן עלי אדמות. יש כאלו שחושבים שמדובר במקום הכי יפה בעולם וכולם יסכימו כי מדינת האיים הזו היא אחת הנהדרות ביותר שיש למזרח הרחוק להציע. אם יש חיסרון אחד זו הטיסה הארוכה, ובמאמר זה נסביר לכם כיצד להתגבר גם עליה.

תכינו סדרות וסרטים מראש

כדי להעביר טיסות לפיליפינים בקלות, כדאי להכין כמה סדרות או סרטים שתוכלו לראות בטיסה. לפני שאתם ממהרים להזכיר כי בטיסות ארוכות יש בדרך כלל סרטים במסך במושב שלפניכם, תזכרו שאין בסרטים הלו תרגום לעברית ויכול היות שזה יפריע לכם. כמו כן, אם יש לכם ילדים כדאי לדאוג להם לסרטים עם תרגום שיוכלו להעביר את הזמן בנעימים. בכל מקרה יש לכם מטען לנייד ואפשר להעביר אליו סרטים ולראות דרכו.

תיקחו אתכם ספר טוב

אם אתם רוצים להעביר את הזמן בדרך מגוונת יותר כדאי שיהיה לכם גם ספר טוב. טיסות לפיליפינים אינה קצרות וכדאי מאוד שיהיה לכם כמה עיסוקים כדי שלא תאמצו את העיניים יותר מידי מול המסך הקטן של הטלפון. כמו כן, ספר טוב יכול להיות פתרון מצוין כדי להעביר את הזמן ולכן כדאי מאוד לשקול זאת, מה גם שהוא לא צריך בטרייה ולמעשה לא שוקל הרבה ולא יפריע לכם בכל הטיול, גם כאשר אין אפשרות להיות עם הטלפון מכל סיבה שהיא, בטרייה או ביטחון.

תעשו הכול כדי להימנע מיעפת

חשוב לזכור שטיסה לפיליפינים היא מעבר של כמה אזורי זמן וזה יכול להיות בעייתי בגלל היעפת. כמו כן, טיסה למזרח יותר בעייתית מטיסה למערב וכדאי שתחשבו את השעות היטב כדי שזה לא יקרה. יעפת, או בשם המוכר יותר ג'ט לג יכול להיות בעייתי כי תהיו עייפים ביום וערים בלילה. 

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010