טיול מאורגן לדרום אמריקהכאשר חושבים על טיול מאורגן לדרום אמריקה ומסתכלים על היבשת הגדולה והמיוחדת הזאת, חושבים בד"כ על ההיסטוריה הענפה והמיוחדת של האיזור העצום הזה. השם הראשון שצץ בראש הוא כריסטופר קולומבוס המסעות המרהיבים שלו ובמיוחד מסע יחיד ומיוחד - המסע שבו בעצם התגלתה אמריקה הדרומית וגילוי זה החל תהליך שנמשך היום והפך את היבשת החדשה על פיה.


התקשרו עכשיו להזמנת טיול מאורגן בקבוצה או למטייל העצמאי

לדרום אמריקה  052-9977710


הקסם המיוחד של דרום אמריקה


דרום אמריקה היא יבשת גדולה וענפה וכאשר מתכננים טיול מאורגן לדרום אמריקה צריך להבין שבזמן קצר לא ניתן לראות את כל מה שהיא מציעה. חלק מההתנסות ביבשת זו היא העובדה שיש בה קסם מיוחד - משהו שונה מאוד מהמקומות שאנו רגילים להגיע אליהם בדרך כלל.


כל מדינה והייחוד שלה


כאשר אנחנו חושבים על טיול באירופה למשל, לפעמים אנחנו מתכננים טיול לפי נושאים, לפי מדינות הדומות ומשלימות זה את זה ועוד. במהלך טיול מאורגן לדרום אמריקה לעומת זאת, כל מדינה מספקת חוויות ייחודיות ויוצאות דופן. כל מדינה היא יישות בפני עצמה. לכל מדינה בדרום אמריקה יש את ההיסטוריה והתרבות המיוחדת שלה, כל מדינה התפתחה לכיוון שלה. יחד עם זאת ניתן לחלק את הטיולים הפופולאריים בדרום אמריקה לכמה חלקים.


טיול מאורגן אל "דרום דרום אמריקה"

למשל אם נתמקד בדרומה של יבשת אמריקה הדרומית אנו מסתכלים על שלוש מדינות. ארגנטינה, צ'ילה וברזיל. שלושת המדינות אומנם חולקות גבולות משותפים אך זה אולי הדבר היחיד המשותף לשלושתן. בצ'ילה ובארגנטינה אמנם דוברים ספרדית אך ההיגוי שלהם מעט שונה, בברזיל דוברים פורטוגזית בכלל.


ארגנטינה, צ'ילה ברזיל – "הולה!"

טיול מאורגן לארגנטינה, צ'ילה וברזיל הוא אחד מהטיולים היפים והמגוונים ביותר שתכירו. מסע שמשלב בתוכו ערים גדולות ומרכזיות כמו בואנוס איירס וריו דה ג'אניירו, טבע מופלא, קרחונים מתנפצים, הרים מושלגים, יערות עד, מפלי מים עצומים, פארקים, בעלי חיים נדירים כגון פינגווינים ולוויתנים, עיירות קטנות, אוכל מהטובים שיש ועוד הרבה הפתעות טובות ומיוחדות. טיול מאורגן לברזיל הוא חוויה שלוקחים פשוט לכל החיים.


עוד אפשרות - טיול מאורגן למרכז אמריקה

במרכזה של היבשת ניתן לטייל בפרו, בוליביה ואקוודור. טיול לפרו   בנוסף לטיול העובר בין מדבריות המלח בבוליביה, ציפורים נדירים, ג'ונגלים, טיול לגלפגוס, מאצ'ו פיצ'ו, שרידים של עמים נשכחים, אינדיאנים ועוד. זהו טיול בו נכנסים עמוק אל תוך ההיסטוריה של דרום אמריקה וניתן לראות את השינוי שעדיין מתרחש ביבשת ובארצות אלו בפרט.

כמו כן, תמיד ניתן לשלב יעדים שונים במרכז אמריקה לטיול חווייתי במיוחד כדוגמת טיול למקסיקו וגואטמלה, טיול לפנמה וקוסטה ריקה, גיחה קטנה לקובה או כל שתרצו לראות בדרככם לדרום אמריקה.


ניתן גם להצפין אל ונצואלה וקולומביה

בצפונה של היבשת נמצאות מספר מדינות בהן ניתן לטייל אך המרכזיות הן ונצואלה וקולומביה החולקות ביניהן גבול משותף.כמו שאתם רואים ישנו מגוון עצום של שילוב בין המדינות המרכיבות את היבשת הזו שנקראת דרום אמריקה.

לא רק בגלל השפה הספרדית וגם הפורטוגזית המתנגנות בפיהם של המקומיים כדאי להגיע לדרום אמריקה אלא בעיקר בגלל שזהו מקום קסום, שונה ומרגש. אם זו הפעם הראשונה שלכם ביבשת, תזכרו את מה שאנחנו אומרים לכם, הפעם השנייה לא תאחר להגיע!


דרום אמריקה – היסטוריה ארוכת שנים

צריך לזכור כי ההיסטוריה של היבשת עתיקה הרבה יותר מ- 500 השנה שעברו מגילוייה על ידי אנשי העולם החדש. הילידים – שנקראו בפי המגלים הראשונים אינדיאנים בשל המחשבה שהגיעו להודו – היו בעלי חזות שונה ומיוחדת וכמובן בעלי תרבות עשירה, ענפה ורבת שנים. כניסתם של הספרדים והפורטוגלים ליבשת החדשה שינתה את פני היבשת לנצח. 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010