טיול מאורגן לברזילטיול לברזיל
- ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר ביבשת דרום אמריקה בשטחה ובכמות האוכלוסין שלה והחמישית בגודלה בעולם. היא גובלת כמעט עם כל מדינות היבשת וחולשת על שטח של כ – 8,514,877 קמ"ר.

ברזיל כיעד לטיול היא מקום פשוט מושלם. החל מהעיר המרהיבה, ריו דה ג'אניירו, שמורות הטבע הנמצאות לאורכה ולרוחבה של המדינה וכלה בחופים היפים והבתוליים. ברזיל מיוחדת לא רק בגלל ההיסטוריה והאופי התרבותי אנושי שלה אלא גם בזכות המוסיקה שלה.


התקשרו עכשיו להזמנת טיול מאורגן בקבוצה או טיול לנוסע העצמאי

לברזיל  052-9977710טיול מאורגן לברזיל

מסע בברזיל הוא גם מסע לאחד מהמקומות היפים בעולם וגם מסע מוסיקלי בין כפרים, ערים ואנשים שמחים.העם הברזילאי הוא ברובו עני וחסר השכלה אך עם חיוך רחב מאוד על הפנים. הברזילאים נחמדים, אנשי שיחה ואוהבי מוזיקה וריקוד. הקאפוארה הוא אחד מהריקודים הפופולאריים ביותר במדינה וניתן לראות זאת כמעט בכל חוף ובכל עיירה אליה מגיעים.


יעדים בולטים בברזיל

כשמתכננים טיול מאורגן לברזיל חושבים על מספר מקומות מרכזיים. כמובן על ריו דה ג'אניירו, העיר המרהיבה, כמו שהיא נקראת בפיהם של המקומיים, עם הגנים הבוטניים, הר הקורקובדו, הקרנבל והפבלות המפורסמות. חושבים גם על נהר האמזונס העצום והעשיר במחייה, על העיר סלבדור דה באהייה העתיקה והמיוחדת, על החופים לאורכה המזרחי של היבשת, על הקרנבל ועל עוד אין ספור מקומות מופלאים.


הקרנבל הברזילאי – חוויה!

יש הרבה מה לראות בברזיל ובזמן מוגבל ניתן לראות רק מעט ממנה. לכן יש מי שבוחר להתמקד בקרנבל ולקחת טיול מאורגן לקרנבל בברזיל. זה נכון מה שאומרים על ברזיל שבתקופת הקרנבל היא חיה, צבעונית ושמחה - אך מה שאתם לא יודעים הוא שגם בשאר השנה ניתן לטייל במדינה המיוחדת הזו ולמצוא הרבה מקומות צבעוניים ושמחים. כשמגיעים לברזיל ושומעים את השפה הפורטוגזית והמנגינה שבאה איתה אי אפשר שלא להתאהב. נסו בעצמכם...


היסטוריה על קצה המזלג

בניגוד לשאר מדינות היבשת בהן השפה המדוברת היא ספרדית, בברזיל השפה המדוברת היא פורטוגזית וזאת בשל היותה מושבה פורטוגלית החל מהמאה ה- 15. במהלך השנים האלה העיר סלבדור שנמצאת היום במחוז באהייה הייתה נקודת הממשל המרכזית של הפורטוגלים שעיסוקם המרכזי היה גידול קני סוכר.

הפורטוגלים הביאו עימם לברזיל מליוני עבדים אפריקאיים שיעבדו בשדות קני הסוכר. לימים עבדים אפריקאים אלו השתלבו ואוכלוסיית ברזיל של ימינו בנויה ברובה מאוכלוסייה ממוצא אפריקאי או מבני תערובת.


תהפוכות בשלטון

בשנת 1807 כבש נפוליאון את פורטוגל ומשפחת המלוכה ברחה מפורטוגל לברזיל וקבעה כי ריו דה ג'אניירו תהיה בירתה של האיפריה הפורטוגלית. בשנת 1821 חזרה המשפחה לפורטוגל והשאירה בברזיל את יורש העצר הפורטוגלי פדרו הראשון. פדרו תמך בעצמאותה של ברזיל מפורטוגל ובשנת 1822 הכריז על עצמאותה של ברזיל ועליו כקיסר המדינה. בשנת 1825 עצמאות זו הפכה לרשמית על ידי המלוכה הפורטוגלית.

מאז ועד היום עברה ברזיל תהפוכות שלטוניות וחברתיות רבות. ב1889 היא הוכרזה כ"רפובליקה" ובמהלך המאה ה- 20 עברה שינויים חוקתיים רבים. בשנת 1960 הועברה הבירה מריו דה ז'אניירו לעיר החדשה והמהונדסת אריכטקטונית, ברזיליה.


טיול מאורגן לברזיל – היום יש דמוקרטיה

כיום ברזיל היא דמוקרטיה פדרלית בה בשנת 1988 נבחר לראשונה נשיא בשיטה דמוקרטית, פרננדו קולור דה מלו. הוא הוחלף בשנת 1992 בנשיא לואיס איניסיו דה סילבה המכונה לולה שנמצא בשלטון עד היום.


מתלבטים?!
צפו בעוד מגוון טיולים מאורגנים לחו"ל!
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010