טיול מאורגן לארגנטינה


טיול מאורגן לארגנטינה

טיול מאורגן לארגנטינה הוא טיול אל ארץ מיוחדת הנמצאת בדרום אמריקה בין הרי האנדים לבין האוקיינוס האטלנטי. ארגנטינה מחולקת לשלושה אזורים, רכס הרי האנדים במערב, האזור המישורי במרכז ואזור פטגוניה בדרום. טיול מאורגן לארגנטינה הוא מפגש עם הקהילה היהודית הגדולה ביותר בדרום אמריקה.

טיול מאורגן לארגנטינה - מידע שימושי למטייל

כאשר מתכננים טיול מאורגן לארגנטינה אין צורך להצטייד מראש בוויזה. את אשרת הכניסה תקבלו בתחנת הגבול, והיא תהיה תקפה למשך תשעים יום.

עונת התיירות הפופולארית היא, בצפון המדינה מיוני ועד ספטמבר, במרכז ומאוקטובר ועד אפריל ובדרום מדצמבר ועד מרץ.

התחבורה הציבורית בארגנטינה נוחה, האוטובוסים תדירים ונוחים ויש גם טיסות פנימיות. אם תרצו לשכור רכב אתם חייבים להצטייד ברישיון נהיגה בין לאומי.

בכל טיול מאורגן לארגנטינה, לא מומלץ להסתובב עם מזומנים רבים בכיס. כרטיסי האשראי של ויזה ושל מאסטכארד מקובלים בכל מקום, גם בסופרמרקט וגם ברכישת כרטיסי אוטובוס. תוכלו להשתמש גם בהמחאות נוסעים. חשוב לציין כי שער החליפין בדרום נמוך באופן משמעותי משער החליפין בצפון. לכן, כדאי לפרוט כסף בצפון המדינה ולהגיע לדרום עם כסף מזומן.

השפה המדוברת היא ספרדית, אך בערים הגדולות אפשר לפגוש הרבה תושבים הדוברים גם אנגלית.

טיול מאורגן לארגנטינה - מבט קצר על הארץ

במרכז המדינה נמצאת עיר הבירה "בואנוס איירס". רבים מכנים אותה "פאריז" של ארגנטינה. העיר עשירה בחיי תרבות, במרכזי קניות, במסעדות ובמועדוני לילה. אין כמעט טיול מאורגן לארגנטינה שלא ייקח אתכם אל עיר הבירה היפה והמעניינת. מסביב לעיר יש אחוזות מפוארות בעלות שטחים אדירים.

בחלק המערבי של המדינה יש ערים גדולות ויפות כמו רוסריו, קרדנובה ומנדוסה. מנדוסה היא בירת היקבים, לחובבי היין מומלץ לא לוותר על הביקור בעיר. בצפון המדינה, בגבול בין ארגנטינה לברזיל ולפרגוואי, כדאי לבקר במפלי האיגוואסו. מפלים אלו מהווים גבול טבעי בין המדינות.

טיול מאורגן לארגנטינה אל דרום המדינה יפגיש אתכם עם שמורות טבע גדולות שבהן תוכלו לראות פינגווינים, לווייתנים, כלבי ים ועוד. בדרום המדינה נמצא אזור הקרחונים ובניהם "פריטו מורנו" המפורסם בשם "הקרחון המתנפץ".
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010