טיול לפרו


טיול לפרו – טיול למדינה מיוחדת במינה

מאז ומעולם, טיולים היוו חלק בלתי נפרד מסגנון החיים של אין ספור אנשים בעולם כולו אשר נהנים לחוות תרבויות חדשות, נופים מעניינים ואווירה מיוחדת במינה, בטח כאשר 'חבילות' ומסלולי טיולים כאלה או אחרים מאפשרים להם לא רק להגיע לאין ספור מדינות ויעדים מיוחדים, אלא בעיקר 'לנשום', להרגיש ולחוות אותן, את האווירה שלהן ואת הנופים שלהן. באופן מובן ביותר, טיולים במדינות דרום אמריקה נחשבים לאטרקטיביים ביותר – ובעיקר טיול לפרו, טיול למדינה מיוחדת במינה מבחינות רבות.

פרטים חיוניים ביותר אודות טיול לפרו

אם כן, טיול לפרו ושכנותיה מתרחש קודם כל במסגרת מדינת פרו, מדינה 'דרום אמריקאית' במלוא מובן המילה, ומדינה אשר נחשבת ל'לב' היבשת. בנוסף לכך, טיול לפרו לא רק 'נהנה' מנופים של מדינת פרו, אלא גם משל מדינות שכנות ומרהיבות נוספות כמו צ'ילה, בוליביה, ברזיל, קולומביה ואקוודור. במילים אחרות, טיול לפרו 'טועם' מכל מדינות דרום אמריקה האטרקטיביות האחרות. בנוסף לכך, פרו שוכנת ממש לחופיו של האוקיינוס השקט, מיקום אשר רק 'מעצים' עוד יותר כל טיול לפרו.

טיול לפרו חייב לכלול ביקור בכל המיקומים הבאים

כיאה למדינה 'דרום אמריקאית' אשר שוכנת על פני שטח עצום (כמעט מיליון וחצי קמ"ר), ומדינה אשר 'גובלת' עם כל המדינות והאיזורים האמורים, פרו מכילה בתוכה אין ספור אתרים ומיקומים תיירותיים כאלה ואחרים יוצאי דופן. במילים אחרות, טיול לפרו חייב לכלול ביקור בכל המיקומים הבאים: שרשרת הרי האנדים המדהימים (ובעיקר באיזורי החוף, שפלת האמזונס והר ההואסקראן), הפסגות המושלגות של הרי הג'ונקה, שיפולי הרי היונגה מלאי מקורות המים ועוד ועוד אתרים מיוחדים ובלתי נשכחים עבור כל מטייל אשר מבקר בהם במהלך הטיול באזור מיוחד זה.

טיול לפרו 'נהנה' גם מאינספור אטרקציות מן החי


בניגוד לטיולים במדינות מערביות אשר כלל לא כוללות בתוכן מגוון זמין ונגיש של בעלי חיים, טיול לפרו 'נהנה' גם מאינספור אטרקציות מן החי. בטח כאשר הגיאוגרפיה והטופוגרפיה של פרו מאפשרים את קיומם של אינספור ציפורים, דגים, נחשים נדירים ועוד שפע של בעלי חיים נדירים אחרים.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010