תכנון טיול בפיליפינים


אם אתם מעוניינים לטוס לטיול בפיליפינים אתם חייבים לזכור לקחת את כל מה שנחוץ לכם כדי לעבור אותו בשלום. אין ספק כי טיול בפיליפינים מוכר מאוד למטייל הישראלי אך זה יכול ליצור תחושה מוגזמת של ביטחון שלא תמיד תתאים. זה הזמן לדבר על כמה כללים חשובים בטיול בפיליפינים שכדאי לזכור.

תמיד תזכרו שמסוכן שם

תכנון טיול בפיליפינים יכול להישמע לכם כמו חלום שמתגשם אך במצבים מסוימים החלום הזה יכול להפוך להיות סיוט. אין ספק כי רוב הטיולים במדינות המזרח הרחוק יהיו מושלמים אך לעתים יש מצבים מסוכנים מאוד בין אם מדובר על מקום מסוכן בו יכולים לשדוד או לכייס אתכם וכמובן נסיעות מסוכנות בדרכים שיכולות להיגמר באסון גדול. לכן תמיד חשוב לא לקחת סיכונים מיותרים כי לא משנה עד כמה החיסכון הכספי יהיה גדול, זה לא שווה את החיים שלכם.

שיהיה לכם את כל הציוד הנחוץ

טיול בפיליפינים יכול להיות הרבה יותר נוח אם יש לכם ציוד שיכול לעזור לכם בעת חירום. למשל, אם אתם יוצאים לטיול כדאי תמיד שיהיה לכם ג'יפיאס שיכול לעזור לכם לשגר הודעה כשאתם בצרה. כמו כן לא יזיק שיהיה לכם מטען נייד שיעזור לכם להטעין את הטלפון או המצלמה כשאתם לא נמצאים ליד נקודת חשמל קרובה ואתם חייבים להטעין אותם מיד. אלו הם רק חלק מהדברים וכדאי שתחשבו טוב מה עוד יכול לעזור לכם.

ביטוח נסיעות והיכרות עם המסלול

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שבלעדיו אי אפשר לטוס. אם אין לכם ביטוח נסיעות אתם יכולים להסתבך עם עלויות הרבה יותר גבוהות ממה שנראה לכם שתהיו חייבים לשלם לבית חולים מקומי אם תגיעו אליו. לכן חשוב לקנות את הביטוח מיד כשאתם רוכשים את הטיסה.

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010