טיולי ג'יפים ברומניה


להלן רשמים של טיולי ג'יפים ברומניה נפוצים ו'ממוצעים'

כאשר אתם מעוניינים לצאת אל חופשה בחו"ל יש מגוון רחב של סגנונות של טיולים וכן מגוון של יעדים. היום, חלק ניכר מן הטיילים והתיירים אשר נוסעים לרומניה, עושים זאת בעבור טיולי ג'יפים ברומניה ייחודיים, הרפתקניים ואטרקטיביים ביותר. בטח כאשר טיולי ג'יפים ברומניה הם לא רק טיולים ברמה הגבוהה ביותר מבחינת טיולים, אלא גם טיולים אשר 'מחדשים' ומלהיבים גם את טייל הג'יפים המנוסה ביותר. בין הסיבות לכך ניתן למצוא תוכניות טיולים מתוכננות היטב – ובעיקר, מסלולים ייעודיים וממש כמו 'לפי הזמנה' לטיולי ג'יפים.

טיולי ג'יפים ברומניה כוללים בתוכם את כל המסלולים הבאים

נסיעת שטח בלב ליבה של שמורת הטבע האפוסן הפסטורלית, עצירה וטיול במערת הקרח הקפואה, נסיעת ג'יפים חסרת מעצורים בחבל הכרמים, ביקורים מהירים באינספור עיירות וכפרים קטנים וקסומים, נסיעת ג'יפ מהירה לאורך כביש הטראנס פאגראש ועוד מסלולים ייחודיים ביותר מהווים חלק בלתי נפרד מהתוכניות של אינספור טיולי ג'יפים ברומניה. בנוסף, לא צריך להיות מורה דרך על מנת לדעת, כי אך ורק טיולי ג'יפים ברומניה יכולים לספק הרפתקה כה מלהיבה.

על טיולי ג'יפים ברומניה מבחינת טיסות, זמנים ומחירים

ובכן, משרדי נסיעות ותיירות מוכרים חבילות של טיולי ג'יפים ברומניה בדיוק על אותו משקל של חבילות תיירות רגילות. במילים אחרות, 'חבילות' של טיולי ג'יפים ברומניה מאופיינות במפרט הבא: טיסות הלוך ושוב לרומניה כולל תשלום מראש ומוסדר של כל התשלומים הבירוקרטיים הדרושים / אירוח, שהות ולינה בהתאם ליום ולמיקום בבתי מלון, מרכזי הארחה וצימרים / תיאום והשכרה מראש עם מדריכים מקומיים של טיולי ג'יפים ועוד. בנוסף, לרוב, טיול ג'יפים ממוצע ברומניה נמשך בין שבוע לעשרה ימים ובממוצע עולה כ – 6000 ₪.

טיולי ג'יפים ברומניה מיועדים לקהל יעד רחב ומגוון ביותר

זוגות רומנטיים, משפחות, יחידים, חובבי ספורט אתגרי ועוד ועוד – הינם קהל היעד המובהק ביותר של טיולי ג'יפים ברומניה. בטח כאשר טיולים אלו לא רק מבוססים גם הם על 'טהרת' רומניה, אלא גם מספקים חווית תיירות 'רומנית' מקסימלית.
 
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010