טיולים מאורגנים ליפן


טיולים מאורגנים ליפן – ארץ השמש העולה מצפה לכם

טיולים מאורגנים ליפן לוקחים אתכם לאחת מן הארצות המיוחדות והמעניינות ביותר בעולם ללא כל עוררין על כך. אין זה סוד, כי המרקם האנושי והתרבותי אשר מתמזג עם הטבע המיוחד של ארץ זו הופכים את יפן לאחד מן הטיולים החוויתיים היפים ביותר שיש כיום. המיזוג שבין העתיק והמודרני, המסורות המיוחדות והקידמה הבלתי מתפשרת, כל אלה מייחדים את יפן ומעניקים לה צבע וארומה מיוחדת אשר עושים את זה לכל תייר ותייר מערבי אשר מגיע לאזור הכל כך מיוחד הזה.

טיולים מאורגנים ליפן – הכל מאורגן בקלות רק עבורכם

יפן היא אכן ארץ מהממת ועל מנת לחוות אותה בצורה הטובה ביותר, ובמיוחד בפעם הראשונה, הרי שמומלץ באופן טבעי להצטרף לטיול מאורגן. טיולים מאורגנים ליפן מאפשרים לכם ליהנות ולחוות את הארץ ללא כל לחץ של אירגונים וסידורים. טיולים מאורגנים ביפן כוללים את כל המרכיבים החל מן הטיסה, מלונות, תחבורה, אוכל, מדריך בשפה העברית וכיוצא באלה. טיולים מאורגנים ביפן ישאירו אתכם ללא כל ספק עם הטעם של החוויה היפנית לתקופה ארוכה מאד ותמיד תרצו לחזור.

יתרונות של טיולים מאורגנים ליפן

בכל טיול מאורגן אחד היתרונות הגדולים הם המדריכים. לכל מקום שתגיעו ידעו המדריכים להכניס אתכם לתוך החוויה ולהפוך את הטיול לדבר מלהיב ואותנטי. מכיוון שרובנו לא מכירים את תרבות יפן, תהיה זו הזדמנות פז ללמוד אודות תרבות מיוחדת זו ששזורה לאורך הטיול כולו. כבר בנחיתה בטוקיו תחשפו לתרבות היפנית המיוחדת המשלבת קידמה ללא תחרות עם מסורת עתיקת יומין של תרבות עתיקה הממוקמת היטב בתוך העם היפני.

טיולים מאורגנים ליפן – לאן כדאי לנסוע

יפן היא ארץ של איים געשיים, הרבה נופים פראיים והרבה מים. טיולים מאורגנים ליפן לוקחים אתכם למקומות כמו טוקיו הבירה, ניקו, האקונה, נגויה, קיוטו, הירושימה, נארה, קמאקורה וכיוצא באלה. טיולים מאורגנים חושפים בפניכם את המקדשים היפנים המהממים ביופיים, את המוזיאונים היפנים הרבים, המבנים הארכיטקטונים מהתקופות השונות ומקומות בילוי רבים, מועדונים, מסעדות, דוכני סושי מיוחדים וכיוצא באלה.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010