טיולים לפיליפינים


איי הפיליפינים מהווים יעד תיירותי אטרקטיבי עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. בעזרת טיול לפיליפינים ניתן לראות מקרוב את החיבור הנפלא בין הים והטבע ולהשתתף במגוון פעילויות. כמו כן, הטיול משתלם מבחינה כלכלית וניתן לתכנן אותו לכל עונות השנה. הדגש צריך להיות על התאמת האי הספציפי שבו מטיילים לתנאי מזג האוויר, כמו גם על התייעצות עם אנשי מקצוע לגבי אירועים מיוחדים.

טיולים לפיליפינים בכל גיל יכולים להתאים גם לקבוצות או ליחידים. התאמת הטיול לקבוצות או ליחידים מתבצעת על ידי היכרות עם קהל היעד ועם הצרכים שלו. כך למשל משפחות עם ילדים מתכננות טיול בעל אופי ספציפי, בעוד בני זוג בחופשה רומנטית או בירח דבש יוצאים לטיול בעל מאפיינים שונים לגמרי. בנוסף, ניתן לתכנן טיולים לפיליפינים אחרי הצבא ולנצל היטב את התקציב הקיים.

תכנון תקציב לקראת טיולים לפיליפינים

רבים חוששים לחרוג מתוך מסגרת התקציב כאשר הם מתכננים טיולים לפיליפינים ולכן כדאי להם להשקיע זמן בהשוואה בין האופציות הקיימות. האופציה הראשונה היא לתכנן את הטיול באופן עצמאי לחלוטין וכך לשלוט ברשימת האטרקציות, הפעילויות, היעדים, בתי המלון וכן הלאה. האופציה השנייה היא לצאת לטיול מאורגן ולוודא שהאטרקציות שיש בו מותאמות לצרכים האישיים ולתקציב הקיים.

את התקציב מתכננים לפי מספר הימים שמתכוונים לשהות בפיליפינים ועל פי ניסיון קודם עם טיולים דומים. למרות שיש הבדל בין המאפיינים של טיולים לפיליפינים לבין מאפיינים של טיולים במקומות אחרים בעולם, הניסיון האישי יכול לעזור לכל אחד לדעת מה מעניין אותו ואיזה סוג של חופשה תתאים עבורו. גם כאן הדגש הוא על התאמה אישית של החופשה ועל הפקת מלוא התועלת מאיי הפיליפינים ומהסביבה שלהם.

 

גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010