המרוץ למיליון 2


ברחבי העולם התוכנית המירוץ למיליון הייתה להצלחה גדולה. גם בארץ היא הייתה להצלחה וזאת למרות התקציב הגדול אותו ההפקה הייתה צריכה להשיג כדי שהתוכנית תתקיים. מדובר על חבורת אנשים אשר מתחרים האחד בשני בכל רחבי העולם בתחרות בה הם יכולים לזכות במיליון שקלים.

המירוץ למיליון 2 הינה תוכנית ההמשך לתוכנית הראשונה אשר הייתה להצלחה גדולה בשנת 2009. זוהי תוכנית שחוצה את כל הגבולות שכן גם בארץ למודת תוכניות ריאליטי כמו ישראל מדובר על סדר גודל אחר ממה שהכרנו.

מה יקרה בתוכנית המרוץ למיליון 2 ?

אנחנו יכולים לצפות לעוד עונה ייחודית כאשר המירוץ למיליון 2 תעלה לאוויר. את התוכנית מנחה רז מאירמן והוא למעשה יעבור עם הצוותים ברחבי העולם, בדרך לזכייה הגדולה.

בתוכנית בוחרים זוגות של אנשים, אלה יכולים להיות שני אחים, אב ובת, שתי חברות, אחיות, חברים, בני זוג ואף אקסים. עליהם להתחרות בזוגות האחרים בכל משימה מחדש. מי שיגיע למשימה אחרון יודח מהתוכנית עד שיוכרז הזוכה הגדול.

התוכנית מלאה באתגרים לא פשוטים. לא מדובר על ניווט עם ג'יפ ברחבי אירופה. אנו מדברים על נסיעה ממקום למקום והתמודדות עם לא מעט אתגרים. בעונות הקודמות יכולנו לראות כיצד הצוותים התחרו בסחיבת משאות כבדים, בנשיאת האחד את השני, באתגרים שכליים לא מעטים וכמובן אתגרים פיזיים שדרשו מהם תעצומות נפש לא קטנות.

למה כדאי לראות את התוכנית המירוץ למיליון 2 ?

התוכנית המירוץ למיליון 2 הולכת להיות בתקציב מעט נמוך מהעונה הקודמת וזאת משום שעליות ההפקה הן כבירות. ובכל זאת, אנו יכולים לצפות לעונה ייחודית בה הצוותים יעברו ממקום למקום בעולם. אנו יכולים לפצות שהם יהיו במזרח הרחוק לא מעט אך גם במדינות אחרות רבות.

התוכנית היא תוכנית מעניינת מכמה סיבות. סיבה אחת ברורה היא העובדה שמדובר בתחרות אשר בסופה פרס לא קטן. כולם רוצים לראות מי יצליח להתגבר על כל האתגרים ויזכה במיליון שקלים. סיבה נוספת היא העובדה שמדובר בצוותים שונים אשר מתועדים בשעות לחץ ומשבר ומי כמונו אוהב לראות אנשים נשברים. האתגרים והלחץ הרב שמופעל על המשתתפים בתוכנית מוציא מהם המון שדים חבויים מצד אחד והמון יכולות להן לא ציפינו בתור צופים מן הצד.

סיבה טובה נוספת לראות את התוכנית היא העובדה שהיא כלל עולמית והנופים והאתרים בהם הצוותים מטיילים הם יפיפיים ומעוררים השראה.
גלריית תמונות
© כל הזכויות שמורות ל Hametaylim - טיולים בארץ ובחו"ל 2009-2010